Chuja Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Chuja līdz Vandū un Jeju ar AFerry. Chuja prāmja maršruts vada Hanil Express prāmji. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Hanil Express prāmis ar AFerry.

  • Chuja Prāmji
  • Chuja Prāmji
  • Chuja Prāmji

Prāmji uz un no Chuja

Hanil Express Prāmji Hanil Express flote sastāv no plašas mūsdienu kuģiem, kas apvieno iezīmes tradicionālo prāmju un kruīza kuģu nozīmē, ka tās viņiem sniedz dažādus pakalpojumus.


Tātad, rezervēt prāmi Dienvidkorejā vienkārši un droši ar AFerry!

Par Chuja

Chuja ir slavens starp korejieši kā viens no labākajiem vietas zvejai, no kuriem daudzi apgalvo, ka esat pārliecināts noķert zivis kādā no Chuja ūdeņiem. Tiek uzskatīts, ka siltās un aukstās straumes sanāk Chuja, radot perfektu vidi makšķerēšanai.

Chuja ostas

Lai būtu precīzi, Chuja nav sala kā tādu, bet gan arhipelāgs 42 mazās saliņas, no kurām tikai 4 ir apdzīvotas. No Chuja prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Čedžu sala vai Vandū kontinentālajā Dienvidkorejā. Jūs varat pasūtīt Dienvidkoreja prāmji caur AFerry

Chuja ostu iekārtām

Kā Chuja ir tik mazs, osta ir viegli pieejama no visiem stūriem salu. Slimnīca atrodas netālu no ostas.

Chuja Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hanil Express

434-17 Sinyang-ri, Chuja-myeon Cheju, Jeju-do, South Korea