Chios uz Tinos Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu par jūsu Chios uz Tinos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Chios līdz Tinos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Chios uz Tinos maršrutā ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Chios uz Tinos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Chios uz Tinos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Chios

Chios Ziemeļjūras Egejas, netālu no Turcijas, ir populāra ar grieķu tūristiem un mazāk ar ārzemju tūristiem, un šī iemesla dēļ jūs varat saņemt reālu garšu grieķu dzīves uz šīs salas. Tā ir piektā lielākā no Grieķijas salām, lai jums ir daudz izvēles iespējas attiecībā uz dažādu pludmales, viesnīcas, un vietas, kur ēst un dzert.

Salas nosaukums, iespējams, cēlies no grieķu vārda sniega: chioni, jo salas patrons dievs Poseidons dzimis zem sniegputenī. Tradicionāli tas bija bagāts sala dēļ ražošanu Mastic gumija (kas joprojām padara) un vīnu. Tā rezultātā arhitektūra salas ar lieliem satriecošu krāsains māju atspoguļo šo bagāto vēsturi tirdzniecību.

Par Tinos

Tinos ir slavena baznīca Panagia Evangelistria pazīstamu brīnumaino ikonu Jaunavas Marijas, ka tā pieder. Katru gadu augustā, tūkstošiem svētceļnieku apmeklēt Tinos īpaši apmeklēt baznīcu.

Par 80 vai tik vējdzirnavas, 1000 mākslas baloža mājiņas un skaisti mazi ciemati un tradīcijas marmora kokgriezumi, jo tās bagāto resursu marmora un granīta padara Tinos daudz interesantu vietu apmeklēt neatkarīgi no rādītājiem skaistas pludmales uz salas.

Volax ciemats salas Tinos atrodas amidst daži no visvairāk apdullināšanu ainavas. To ieskauj Pyrgos kalni, kas ir visskaistākie zaļā marmora kalni Grieķijā. Visas ciematu Tinos ir saistīta ar kaimiņu ciematiem ar akmens celiņiem un tikai atdalītas ar akmens sienām celta ap tiem.