Chios Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Chios Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Chios ar AFerry. Jūs varat izmantot Chios ņemt prāmjus ap Ziemeļu Egejas jūras salām, kā arī uz Grieķiju, Kiklādu salās, Dodekanēsā salās un Turcijā. Vietējie pakalpojumi Ziemeļu Egejas jūras salās ir pieejamas no Chios līdz Limnos un Mytilene bet prāmji attālumā no Ziemeļu Egejas jūras salām bura Mykonos, Piraeus un Vathy.

Chios prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Chios tiek darbināti ar Blue Star Ferries un Grieķijas Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Chios, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Chios, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Chios prāmji ar Blue Star Ferries un Hellenic Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Chios būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Chios Prāmji
  • Chios Prāmji
  • Chios Prāmji

Par Chios

Chios Ziemeļjūras Egejas, netālu no Turcijas, ir populāra ar grieķu tūristiem un mazāk ar ārzemju tūristiem, un šī iemesla dēļ jūs varat saņemt reālu garšu grieķu dzīves uz šīs salas. Chios ir skaista sala smalku pludmales, skaistajiem ciematiem un skaistām ainavām. Tā ir piektā lielākā no Grieķijas salām, lai jums ir daudz izvēles iespējas attiecībā uz dažādu pludmales, viesnīcas, un vietas, kur ēst un dzert.

Salas nosaukums, iespējams, cēlies no grieķu vārda sniega: chioni, jo salas patrons dievs Poseidons dzimis zem sniegputenī. Tradicionāli tas bija bagāts sala dēļ ražošanu Mastic gumija (kas joprojām padara) un vīnu. Tā rezultātā arhitektūra salas ar lieliem satriecošu krāsains māju atspoguļo šo bagāto vēsturi tirdzniecību.

Prāmji uz un no Chios

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns , kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King. Siltajos mēnešos, dažas no lielākajām prāmju arī sniedz ārpus telpām swimmng baseini.

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms no Grieķijas prāmju kompānijām. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

klāja Erturk prāmja uz tuvējo Cesme jūs atradīsiet draudzīgu un zinoši darbinieki veltīta, lai nodrošinātu, ka tie, kas ceļo uz to prāmju pakalpojumiem saņem augstāko vērtību. Jo krustojums ir īss, tur nav daudz funkciju par kuģiem, bet jūs atradīsiet visu pamata ērtības jums arī uzkodu bārs.

Tātad rezervēt Chios prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliskas cenas gadu!

Chios Port

Chios osta atrodas Chios pilsēta un ir viegli atrast. Chios ir populārs brīvdienu galamērķi un rezervējiet prāmju satiksmi uz un no Chios, jūs varat baudīt vairāk Grieķijā.

Chios ostu iekārtām

Ir daži ērtībās ostā pati. Tomēr ir veikali un kafejnīcas atrodas pastaigas attālumā. Informāciju par jūsu prāmja, ja, piemēram, tas darbojas vēlu, parasti var iegūt, pieprasot informāciju no locekļa ostas policijas vai jebkuru vietējo ceļojumu aģentūrā, kur tie parasti ir dzīvu atjauninājumu. Jūs varētu arī atrast iezīmētas atjauninājumus, bet tas nav bieži mazākos salām un ārpus pīķa sezonā.

Darba ostai

Osta var sasniegt viegli ar autotransportu vai kājām un ir labi ceļazīme. Daudzas viesnīcas un numuri atrodas pastaigas attālumā.

Chios Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Leoforos Aigaiou, Chios Town, Chios Island, North Aegean, 82100, Greece

Blue Star Ferries

Leoforos Aigaiou, Chios Town, Chios Island, North Aegean, 82100, Greece

Erturk Lines

Leoforos Aigaiou, Chios Town, Chios Island, North Aegean, 82100, Greece

Hellenic Seaways

Leoforos Aigaiou, Chios Town, Chios Island, North Aegean, 82100, Greece