Chios uz Cesme Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu jūsu Chios uz Cesme prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Chios līdz Cesme. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Chios uz Cesme maršrutā ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Chios uz Cesme prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Chios uz Cesme ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Chios

Chios Ziemeļjūras Egejas, netālu no Turcijas, ir populāra ar grieķu tūristiem un mazāk ar ārzemju tūristiem, un šī iemesla dēļ jūs varat saņemt reālu garšu grieķu dzīves uz šīs salas. Tā ir piektā lielākā no Grieķijas salām, lai jums ir daudz izvēles iespējas attiecībā uz dažādu pludmales, viesnīcas, un vietas, kur ēst un dzert.

Salas nosaukums, iespējams, cēlies no grieķu vārda sniega: chioni, jo salas patrons dievs Poseidons dzimis zem sniegputenī. Tradicionāli tas bija bagāts sala dēļ ražošanu Mastic gumija (kas joprojām padara) un vīnu. Tā rezultātā arhitektūra salas ar lieliem satriecošu krāsains māju atspoguļo šo bagāto vēsturi tirdzniecību.

Par Cesme

Cesme nozīmē "strūklaka", turku, iespējams, iegūst savu nosaukumu no vairākām Osmaņu strūklakas atrodamas zonā. Cesme ar tās brīnišķīgo rāms pludmales, skaidri zilajiem ūdeņiem un sulīgs kultivēto laukus dotted ap krastu ir populārs brīvdienu galamērķi starp apmeklētājiem no Skandināvijas, citām Turcijas pilsētām, grieķi un briti.

Cesme ir dinamiskas maisījums vēstures un mūsdienīgumu. Neatkarīgi no skaistās pludmales Ilica, pilsēta Cesme dominē divi no svarīgākajiem celtnēm pilsētas vēsturi - viena no tām ir 14. gadsimta Dženovas cietoksnis vēlāk paplašināja un stiprina, osmaņu, kas tagad ir pārvērtusies par ieročiem muzeju un otrs ir 16.gadsimta caravanserai, ko uzcēla imperators Suleimana Lieliskā kas tagad ir pārvērtusies šiks boutique viesnīca.

Pēc dienas Cesme piedāvā dažas no visvairāk izsmalcinātu panorāmas skatu, un naktī tā tiek pārveidota par jautru piepildīta pilsēta ar vairākiem krastmalu bāriem un restorāniem, kas piedāvā diskotēkas utt netrūkst labas pārtikas Cesme; jūs atradīsiet daudz labu restorānu gar promenādi vai galvenajā laukumā. Kamēr Cesme, neaizmirstiet izmēģināt Cesme slaveno mastika piegaršu saldējumu. Cesme ir arī slavena ar saviem termālajiem avotiem, ko var atrast daudzās pilsētas.