Cherbourg uz Rosslare Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    17 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Cherbourg uz Rosslare cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Šerbūras līdz Rosslare prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Šerbūras līdz Rosslare. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cherbourg uz Rosslare maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Šerbūras līdz Rosslare prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cherbourg uz Rosslare ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Šerbūras

Šerbūras pilsēta ir otrā lielākā Normandijas reģionā un vienmēr ir bijusi svarīga jūras kara bāzē no Napoleona laikiem. Tā ir viena no lielākajām mākslīgo ostām pasaulē kalpo kā svarīgs tirdzniecības, zvejas un militāro ostu.

Normandija lepojas iespaidīgu nelīdzens piekrasti dotted ar daudzām skaistām smilšu pludmalēm. Lai gan tas nav visjaukākā pilsētām Normandijā, Cherbourg ir nozīmīga vēsturiska pagātni un vairākas atrakcijas, piemēram, Fort du Roule no augšas, no kuriem tur ir panorāmas skats uz pilsētu, Cité de la Mer (akvārijs), kas ir renesanses stilā Ravalet Château un daudzi kara piemiņas atceres Otro pasaules karu.

Dzīve Cherbourg griežas ap savu kuģošanas tradīcijām, un tur ir daudz vietējo un supermārketi un ap pilsētu, lai tiem, kuri vēlas, lai krājumi. Vasarā, dažādi festivāli notiek Plage Verte Park, un ir daudz labu restorāni, bāri un kafejnīcas pie Portside un pilsētas pati.

Par Rosslare

Īrijā, Rosslare ir pazīstama kā "Sunny dienvidaustrumos". Katru gadu tā saņem 300 stundām vairāk saules nekā jebkur citur Īrijā, padarot Rosslare uz top tūrisma galamērķi.

Turklāt, smilšu pludmale Rosslare ir Zilā karoga pludmale un piesaista ģimenes, peldētājus un sērfotājiem līdzīgi. Ja jums patīk spēlēt golfu, tad netālu no Rosslare, ir daudzi golfa laukumi, tostarp New Ross Golf Club, smalku 18 bedrīšu parka laukums, kas ir labi vērts pāris stundas spēlēt. Pilsētas centrā ir labas viesnīcas, restorāni un bāri.

Ir arī vērts izpētīt Rosslare skaisto ainavu ar visiem parkiem, aizraujošu ciematos un burvīgu skatu, kas ir grūti aizmirst.

Ir daudzas vietas un ciemi apmeklēt ap Rosslare, kā Yola Viensēta Folk Park; Kilmore Quay (gleznainā zvejas ciems); Ballinskar, ciems, kurā Spīlbergs shot dažas kaujas ainas ar filmu "Saving Private Ryan"; un Īrijas Nacionālā mantojuma parks, kur jūs atradīsiet audiovizuālais vadās vai pašnodarbināta vadīties pastaigas, kas ilustrē vēsturi no akmens laikmeta līdz agri Norman perioda.