Cherbourg Īrijai Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Šerbūras

Šerbūras pilsēta ir otrā lielākā Normandijas reģionā un vienmēr ir bijusi svarīga jūras kara bāzē no Napoleona laikiem. Tā ir viena no lielākajām mākslīgo ostām pasaulē kalpo kā svarīgs tirdzniecības, zvejas un militāro ostu.

Normandija lepojas iespaidīgu nelīdzens piekrasti dotted ar daudzām skaistām smilšu pludmalēm. Lai gan tas nav visjaukākā pilsētām Normandijā, Cherbourg ir nozīmīga vēsturiska pagātni un vairākas atrakcijas, piemēram, Fort du Roule no augšas, no kuriem tur ir panorāmas skats uz pilsētu, Cité de la Mer (akvārijs), kas ir renesanses stilā Ravalet Château un daudzi kara piemiņas atceres Otro pasaules karu.

Dzīve Cherbourg griežas ap savu kuģošanas tradīcijām, un tur ir daudz vietējo un supermārketi un ap pilsētu, lai tiem, kuri vēlas, lai krājumi. Vasarā, dažādi festivāli notiek Plage Verte Park, un ir daudz labu restorāni, bāri un kafejnīcas pie Portside un pilsētas pati.

Par Īriju

Īrija ir pamatoti viens no Eiropas populārākajiem tūrisma galamērķiem. Ar majestātiskā laukiem un dinamiskām mūsdienu pilsētām pilna kultūras un dzīves Īrija patiešām ir sapnis galamērķis.

Veikt prāmi uz Īriju, lai atklātu valsti, kas aptvertu tās kultūras mantojumu un jaunas, dinamiskas kultūra. Lauki ir skaista un ir krustu šķērsu ar sudraba strautiem, slinkiem upēm, slēpto ezeros un mierīgā kanāliem. Tā ir dinamiska un dinamisku kapitālu, Dublina, ja daži no draudzīgākā vietējiem un vislielāko naktsdzīve Eiropā nodrošinās jums neaizmirstamu laiku.

Tagad, kad politisko nepatikšanām '70s,' 80s un '90s ir aiz tā, Īrija pieaug popularitāte ar ostām, piemēram, Dublinā, Dun Laoghaire, Rosslare un Belfāstā (Ziemeļīrijā) ir vārteja uz valsti, kas ir pazīstams kā "Emerald Isle", jo tā sulīgs zaļumi.

Visā valstī, ir foreles un lašu zveja makšķerniekiem. Kanāli, upes un lielāki ezeri var izpētīt no bankām vai nomātu laivu. Jūs nekad vairāk nekā 80 jūdzes no jūras un krasta, kas piedāvā zelta, smilšainas pludmales, dramatiskas klintis, slēptos ostas un līčus. Īrijas lauki ir slavena arī ar tās līkumotiem ceļiem un diezgan mājiņas. Pazaudēties Īrijas laukos tiešām var būt patīkami pieredzi!