Cherbourg Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Cherbourg Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Cherbourg ar AFerry. Prāmji uz Cherbourg, Francijā, ir pieejami no Anglijas un Īrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Cherbourg no Dublinas, Poole, Portsmouth un Rosslare.

Cherbourg prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Cherbourg darbina ar Brittany Ferries, Irish Ferries un Stena Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Cherbourg, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Cherbourg, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Roscoff un Saint-Nazaire (Nantes), lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Cherbourg prāmji ar Brittany Ferries, Īrijas Ferries un Stena līnija ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Cherbourg būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Rosslare - Cherbourg
(Stena Line)
210 €
  • Rezervēts: Sv, 11.10.2020.
  • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
Dublin - Cherbourg
(Irish Ferries)
274 €
  • Rezervēts: Tr, 23.9.2020.
  • Ceļojiet: Ce, 29.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 3
  • Cherbourg Ferry
  • Cherbourg Ferry
  • Cherbourg Ferry

Par Šerbūras

Šerbūras pilsēta ir otrā lielākā Normandijas reģionā un vienmēr ir bijusi svarīga jūras kara bāzē no Napoleona laikiem. Tā ir viena no lielākajām mākslīgo ostām pasaulē kalpo kā svarīgs tirdzniecības, zvejas un militāro ostu.

Normandija lepojas iespaidīgu nelīdzens piekrasti dotted ar daudzām skaistām smilšu pludmalēm. Lai gan tas nav visjaukākā pilsētām Normandijā, Cherbourg ir nozīmīga vēsturiska pagātni un vairākas atrakcijas, piemēram, Fort du Roule no augšas, no kuriem tur ir panorāmas skats uz pilsētu, Cité de la Mer (akvārijs), kas ir renesanses stilā Ravalet Château un daudzi kara piemiņas atceres Otro pasaules karu.

Dzīve Cherbourg griežas ap savu kuģošanas tradīcijām, un tur ir daudz vietējo un supermārketi un ap pilsētu, lai tiem, kuri vēlas, lai krājumi. Vasarā, dažādi festivāli notiek Plage Verte Park, un ir daudz labu restorāni, bāri un kafejnīcas pie Portside un pilsētas pati.

Cherbourg ostas

Cherbourg prāmju osta atrodas ziemeļrietumu Francijā. Cherbourg prāmju ostas kalpo kā vārti uz reģionā Normandijā, uz Parīzi un tālāk uz Beļģiju, Holandi un Vāciju. Cherbourg ports ir uz Lamanšu, un tāpēc ir ļoti ērta osta ceļot uz un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu. Ir vairāki regulāros pasažieru pārvadājumos, kas darbojas no šejienes uz Angliju un Īriju, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry.

Cherbourg ostu iekārtām

Cherbourg prāmju osta ir moderns termināls ir aprīkots ar dažādām iekārtām, piemēram, uzkodu veikalu, bāru un bērnu pārtīšanas galdiņi iekārtas, taksofoni, maiņas punkts, un labierīcības invalīdiem.

Auto autostāvvietas ir pieejamas pie termināla. Short uzturēšanās autostāvvieta ir bezmaksas, un tur ir vēl apsargājamā autostāvvieta pie termināla ilgtermiņa autostāvvieta. Piešķirts invalīdiem autostāvvietas netālu no prāmju ostas arī.

Lēti prāmji uz un no Šerbūras

Brittany Ferries laivas piedāvājam ērtas atpūtas zonas, interneta piekļuves un dažādi bāri un restorāni. Jūs atradīsiet arī kinoteātri, bērnu izklaides un disko klubi borta dažiem kuģiem. Tas viss nozīmē, ka jūs nekad nebūs garlaicīgi klāja Brittany Ferries prāmi!

Stena Line ir izvēle 3 prāmja braucienu nedēļā, no Stena Horizon uz Rosslare/Cherbourg maršrutā. Tas ir ātrākais ceļš no Īrijas uz Franciju. Mājdzīvnieki doties bezmaksas šajā maršrutā, un jūs atradīsiet lielu izvēli kajītēs, bāriem un restorāniem kuģa jūsu prāmis. dažiem mēnešiem Vasarā atradīsiet arī grupu un bērnu izklaides.

Condor Ferries darbojas modernas, labi aprīkotu floti ieskaitot parasto un ātri-Craft prāmjiem. Visi Condor Ferries kuģi ir dažādi bāri un ēdamistabas zonu. Uz to ātri amatniecības jūs atradīsiet izvēli pašapkalpošanās kafejnīca vietās un uzkodu bāros. Par to parastajiem prāmjiem jūs atradīsiet arī sēsties restorāns. Jūs atradīsiet arī veikali uz saviem prāmjiem un iespēja izvēlēties luksusa atpūtas vietas.

īru Prāmji darbojas virkni ātru un tradicionālo prāmju viņu ceļiem, ar plašu uz kuģa iespējām jūsu komfortu un baudu. Uz kuģa ērtības ietver bezmaksas WiFi, ir kafetēriju, kafejnīca, veikali, bāri un divi kinoteātri.

Tātad, rezervēt Cherbourg prāmju tiešsaistē jau šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervācija ar izdevīgām cenām cauru gadu!

Ar AFerry, jūs esat pārliecināts, lai atrastu lētu prāmi uz Cherbourg. Mums vienmēr ir pieejamas jaunākās un piedāvājumus, un nav nepieciešams, lai atrastu īpašu lapu pasūtīt no vai ievadīt promo kodu. Salīdziniet un ietaupīt naudu šodien ar AFerry.

Nokļūšana Cherbourg

Cherbourg piedāvā lielisku ceļa saites N13 uz visu Franciju. Cherbourg saites Bretaņā caur E03 (uz dienvidiem virzienā Avranches), Caen un Luāras ieleja caur E46.

doki ir īsa gājiena attālumā no pilsētas centra, un autobuss atbilst parasto prāmi 10 minūšu brauciena uz pilsētu.

Pastāv septiņas vilcieni diennaktī Cherbourg no Parīzes St Lazare. SNCF darboties šos vilcienus.

Cherbourg Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Quai de Normandie, 50100 Cherbourg, France

Condor Ferries

Quai de Normandie, 50100 Cherbourg, France

Irish Ferries

Gare Maritime, 50100 Cherbourg, France

Stena Line

Terminal Transmanche, Quai de Normandie, , 50100 Cherbourg, France