Chania uz Piraeus Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 7 krustojumi katru nedēļu
    8 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Hanjas lai Piraeus prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Chania līdz Piraeus. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Hanija lai Piraeus maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Chania Piraeus prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Chania Piraeus ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Hanjas

Chania ir galvenais pilsēta uz rietumiem no Krētas ar salas otrā lielākā iedzīvotāju pēc Heraklionu. Chania ir slavena ar savu vecpilsētu, ar galveno `Eleftherios Venizelos laukums un tās venēciešu ostas.

Krētas sala ir daudz atrakcijas, no skaistām pludmalēm un neskarto ainavu, Minoan pils Knossos un daudzām arheoloģiskajām vietām. Krēta ir lielākā no Grieķijas salām, bet ir pietiekami mazs, lai to viegli izpētīt ar automašīnu. Kaut Krēta ir populārs galamērķis tūristiem, jūs joprojām varat atrast guļošos ciematus ar tradicionālo balto māju un neapdzīvotām pludmales, lai izvairītos no pūļus.

Par Pirejas

Piraeus ir apdzīvota jau vairāk nekā 4000 gadus un ir redzējis vēsture nāk un atpakaļ, ieskaitot neticami sengrieķu impērijā.

Rezervējiet prāmi uz idilliskā Grieķijas salām no Atēnu lielāko ostu, vienkārši un droši ar AFerry