Chania Grieķijai Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Hanjas

Chania ir galvenais pilsēta uz rietumiem no Krētas ar salas otrā lielākā iedzīvotāju pēc Heraklionu. Chania ir slavena ar savu vecpilsētu, ar galveno `Eleftherios Venizelos laukums un tās venēciešu ostas.

Krētas sala ir daudz atrakcijas, no skaistām pludmalēm un neskarto ainavu, Minoan pils Knossos un daudzām arheoloģiskajām vietām. Krēta ir lielākā no Grieķijas salām, bet ir pietiekami mazs, lai to viegli izpētīt ar automašīnu. Kaut Krēta ir populārs galamērķis tūristiem, jūs joprojām varat atrast guļošos ciematus ar tradicionālo balto māju un neapdzīvotām pludmales, lai izvairītos no pūļus.

Par Grieķiju

Grieķija ir populārs tūrisma galamērķis, kas lepojas skaistas pludmales, gleznainas tradicionālos ciematus, skaistas ainavas un daudz vietas, vēsturisko un arheoloģisko nozīmi.

Apmeklējiet Atēnu akropole, Minoan Knosas pils Krētas vai seno klosteriem Meteora. Pieredze patieso kosmopolītisku dzīves Atēnās un Salonikos, vai izpētīt mežu un piekrastes pastaigas par vienu no daudzajiem Grieķijas salām.

Ir daudz skaistas un vēsturiskas vietas Grieķijā, nekā tas ir iespējams uzskaitīt. Īpaši jāpiemin, protams jāpievērš Parthenon, lielākais templis Atēnās, kas ir pazīstams visā pasaulē ar savām kolonnām. Ieeja šeit, un daudzas citas vēsturiskas vietas, Grieķijā, ir bezmaksas studenti ES universitātēs.