Chania Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Chania Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Hanjas ar AFerry. Prāmji uz Chania, Krētā, ir pieejami no Grieķijas. Jūs varat veikt prāmi uz Hanjas no Piraeus.

Hanija Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Hanjas darbina ar Anek Īpaši ātrs un Minoan Lines. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Hanjas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Chania, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Heraklion, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Chania prāmji ar ANEK Superfast un Minoan Lines ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Chania būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Chania Prāmji
  • Chania Prāmji
  • Chania Prāmji

Par Hanjas

Chania ir galvenais pilsēta uz rietumiem no Krētas ar salas otrā lielākā iedzīvotāju pēc Heraklionu. Chania ir slavena ar savu vecpilsētu, ar galveno `Eleftherios Venizelos laukums un tās venēciešu ostas.

Krētas sala ir daudz atrakcijas, no skaistām pludmalēm un neskarto ainavu, Minoan pils Knossos un daudzām arheoloģiskajām vietām. Krēta ir lielākā no Grieķijas salām, bet ir pietiekami mazs, lai to viegli izpētīt ar automašīnu. Kaut Krēta ir populārs galamērķis tūristiem, jūs joprojām varat atrast guļošos ciematus ar tradicionālo balto māju un neapdzīvotām pludmales, lai izvairītos no pūļus.

Prāmji uz un no Hanjas

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Hanjas osta ir tuvākajā Soudas. Aptuveni 7 km attālumā no Hanjas pilsētas.

Anek Lines ir flotes 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem, kas visi piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Uz kuģa Blue Star Ferries prāmju, kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali , interneta pieslēgums, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Tātad rezervēt Hanjas prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliskas cenas gadu.

Hanija ostas

Hanija prāmju osta atrodas uz ziemeļiem no pilsētas, un ir tuvu pilsētas daudzajiem piederumiem. Chania prāmju osta os viens no daudzajiem ostas saista Krētas sala ar Piraeus kontinentālajā Grieķijā. Šos prāmjiem var rezervēt tiešsaistē ar AFerry

Hanija ostu iekārtām

Chania osta ir tuvākajā Soudas. Aptuveni 7 km attālumā no Hanjas pilsētas. Ir regulāra autobusu satiksme uz un no Hanjas, un jūs varat veikt arī taksometru no ostas tieši.

Nokļūšana Chania Port - Soudas

Hanjas prāmju osta ir viegli pieejama ar ceļa un ir labi iezīmētas, no Hanjas pilsētas. Par ostu Grieķu ir Limani .

Chania Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANEK Superfast

Souda Port, Chania, Crete

Blue Star Ferries

Souda Port, Chania, Crete