Chalki uz Tilos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    40 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Chalki uz Tilos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Chalki līdz Tilos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Chalki uz Tilos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Chalki uz Tilos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Chalki uz Tilos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Chalki

Chalki ir mierīga, tradicionālā maz salu. Mehānisko transportlīdzekļu absense padara to lieliska vieta, kur atpūsties un atpūsties. Sala ir daudz ko piedāvāt bez klusā vidē, ar apskates objektiem, piemēram, pils, kas medival drupas veco Halki ciematu un klostera komplekss.

Par Tilos

Tilos sevi ir pazīstama ar savu unikālo draudzīgu atmosfēru un pārpilnību vietējo savvaļas, tostarp zivīm un putniem; Sala ir pastaigas un rezervāti ir perfekta darbība, ja jums patīk daba un ārā. Tāpat kā vairums citu pilsētām Grieķijas salās, Livadia un kapitāla Megalo Chorio ir fantastiski krodziņi un kafejnīcas, kas palīdz absorbēt grieķu kultūru, kalpojot vietējos speciālo pārtiku un tradicionālo grieķu ēdienus.