Chalki Rodas Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 4 krustojumi katru nedēļu
    1 h 15 min
    Saņemt cenu

Darba labāko cenu par jūsu Chalki Rodas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Chalki līdz Rhodes. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Chalki Rodas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Chalki Rodas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Chalki Rodā ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Chalki

Chalki ir mierīga, tradicionālā maz salu. Mehānisko transportlīdzekļu absense padara to lieliska vieta, kur atpūsties un atpūsties. Sala ir daudz ko piedāvāt bez klusā vidē, ar apskates objektiem, piemēram, pils, kas medival drupas veco Halki ciematu un klostera komplekss.

Par Rodas

Roda ir lielākā sala Dodecanese salas un otra lielākā Grieķijas sala. Rhodes atrodas austrumu Egejas jūras, 11 jūdzes uz rietumiem no Turcijas, un bauda vidēji 320 dienas svētlaimīgs saulesgaismas gadā. Roda ir skaista un daudzveidīga dabisko vidi. Rhodes Island visvairāk ceļoja no 12 Dodekanēsas salām, vilinošs tūristus ar savu krāšņs zemi, garas, skaistas pludmales un aizraujošu vēsturi.

Rodas sala bija svarīgs ekonomiskais centrs senajā pasaulē, un bija mājvieta vienam no septiņi pasaules brīnumi - uz Rodas koloss, milzīga statuja ka stāvēja vairāk nekā pirms diviem tūkstošiem gadu pie ieejas ostā un tika sagrauta zemestrīces in 237 BC.

Galvaspilsēta Rhodes Town, atrodas ziemeļu galu salas. Rodas pilsēta ir bagāta vēsture un daudzas interesantas vietas, tostarp paliekas 14. gadsimta okupācijas Knights St John. 1988. viduslaiku pilsētas Rhodes tika izraudzīta par Pasaules mantojuma City.