Chalki uz Nisyros Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    1 h 25 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Chalki uz Nisyros prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Chalki līdz Nisyros. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Chalki lai Nisyros maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Chalki lai Nisyros prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Chalki lai Nisyros ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Chalki

Chalki ir mierīga, tradicionālā maz salu. Mehānisko transportlīdzekļu absense padara to lieliska vieta, kur atpūsties un atpūsties. Sala ir daudz ko piedāvāt bez klusā vidē, ar apskates objektiem, piemēram, pils, kas medival drupas veco Halki ciematu un klostera komplekss.

Par Nisyros

ieskauj grieķu mitoloģijā, Paloi un salu pati Nisyros ir ideāls vietas, senās vēstures entuziasti. Paloi esot jābūvē uz drupas seno pilsētu, kas saistīta ar terapeitisko romiešu pirtis, kas bija tur tūkstošiem gadu atpakaļ. Ir arī leģenda, ka sala tika izveidots pēc Poseidon, grieķu dievs jūras, impaled par titānu, Polyvotis, ar savu Trident, un, ja šis spēks bija tik spēcīga, acīmredzot sadalīt salas Kos divās; Kos un Nisyros.

sala pati par sevi ir idilliskā, mierīga un ļoti Mierīgi, ar lielisku pludmalēm, kas ir ideāli piemērots niršanai un vindsērfings, divi ļoti populāri sporta veidiem Cycladean reģionā. Galvaspilsētā, Mandraki, jūs varat baudīt draudzīgu nakts atmosfēru, kas piesaista tik daudz cilvēku uz salu katru gadu. Atrakcija ir vienīgais aktīvais vulkāns Grieķijas salām - krāteris, kuru var ieiet un apskatīt pēršanās atveres slēgt uz augšu!