Ceuta Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ceuta Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ceuta ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Spānijā ir pieejami no Ceuta līdz Algeciras.

Ceuta prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Seūtas darbina ar Balearia, FRS un Transmediterranea. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Seūtas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Seūtu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Tanger Med, Tanger Ville un Tanger, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Ceuta prāmji ar Balearia, FRS un Transmediterranea ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Seūtas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Ceuta Prāmji
  • Ceuta Prāmji
  • Ceuta Prāmji

Par Seūtas

Spānijas anklāvu Seūtas pierāda lielisks veids, kā panākt prāmis no Marokas uz Spāniju. Tā platība ir aptuveni 28 km². Ceuta bija Kartāgas kolonija pirms IIT tika bagātināts ar kalifs Kordobas Abd al-Rahman III. Jo sākumā 15. gadsimtā Ceuta pārņēma Portugāles un atdeva uz Spāniju 1668.

interesantas vietas Seūtā ir paliekas no četrpadsmitā gadsimta Arābu sienām, cietoksnis, katedrāle celta uz vietas sestais gadsimta kristiešu templis, Plaza de Africa atrodas pašā pilsētas centrā un vairākām mošejām.

Ceuta ir patīkams Vidusjūras klimats ar vidējo temperatūru 20 ° un pārpilnību saulainās dienās, kas padara to par ideālu brīvdienu galamērķi visa gada garumā. Kā Ceuta ir punkts, kur Vidusjūrā un Atlantijas sanāk kopā, visi ūdens sporta un pludmales atpūtas veidu var atrast šeit.

Prāmji uz un no Seūtas

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Rezervējiet Ceuta prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana plus lieliskas cenas gadu.

Ceuta ostas

Ceuta ir Spānijas anklāvā uz ziemeļu galu Marokas krastu un tikšanās vietu divu kontinentos, divām jūrām un četrām kultūrām - Christian, musulmaņu, ebreju un indiešu visi dzīvo side-by-side pilnīgā harmonijā. Prāmji no Seūtas, Spānijas anklāvā uz ziemeļu galu Marokas piekrastē, buru Algeciras Spānijā un to var rezervēt, izmantojot AFerry.

Ceuta prāmju osta Services

Ceuta Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Ceuta prāmju ostas Norādes

Ceuta prāmju osta ir viegli sasniedzama ar automašīnu.

Ceuta Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Muelle Cañonero Dato, s/n, C.P. 51001, Spain

FRS

Estación Maritima Ceuta, 51002 Ceuta, Spain

Trasmediterranea

Muelle Cañonero Dato, s/n, C.P. 51001, Spain