Ceuta uz Algeciras Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

 • 3 šķērsošana katru dienu
  1 h 10 min
  Saņemt cenu
 • 5 šķērsošana katru dienu
  1 h
  Saņemt cenu
 • 7 šķērsošana katru dienu
  1 h
  Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

 • Tanger Med - Algeciras
  7 šķērsošana katru dienu
  30 min
  Saņemt cenu
 • 6 šķērsošana katru dienu
  59 min
  Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Zemas Ceuta uz Algeciras cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Seūtas līdz Algeciras prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ceuta līdz Algeciras. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ceuta uz Algeciras maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Seūtas līdz Algeciras prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ceuta uz Algeciras ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Seūtas

Tā platība ir aptuveni 28 km². Ceuta bija Kartāgas kolonija pirms IIT tika bagātināts ar kalifs Kordobas Abd al-Rahman III. Jo sākumā 15. gadsimtā Ceuta pārņēma Portugāles un atdeva uz Spāniju 1668.

interesantas vietas Seūtā ir paliekas no četrpadsmitā gadsimta Arābu sienām, cietoksnis, katedrāle celta uz vietas sestais gadsimta kristiešu templis, Plaza de Africa atrodas pašā pilsētas centrā un vairākām mošejām.

Ceuta ir patīkams Vidusjūras klimats ar vidējo temperatūru 20 ° un pārpilnību saulainās dienās, kas padara to par ideālu brīvdienu galamērķi visa gada garumā. Kā Ceuta ir punkts, kur Vidusjūrā un Atlantijas sanāk kopā, visi ūdens sporta un pludmales atpūtas veidu var atrast šeit.

Par Algeciras prāmju osta

Algeciras prāmju osta ir moderna ostas, kas piedāvā tiešu savienojumu starp Eiropu un Ziemeļāfriku. Vairāk nekā 3,5 miljoni pasažieru un vairāk nekā 600000 transportlīdzekļus izmantot ostas iekārtām katru gadu, un jaunais jūras stacija plašs ar platību virs 19.000 m2.

ostas teritorijā ir daudzi marokāņu tranzītā, īpaši jūlijā un augustā, kad viesstrādnieki atgriežas mājās savas brīvdienas no viņu darbu Francijā, Holandē un Beļģijā. Tā rezultātā, ir spēcīga arābu ietekme šeit ar daudzām pazīmēm, kas arābu valodā, kā arī Spānijas, bet jo nomaļās, jūs varat atrast vairākas tradicionālās tējas veikalus, kas specializējas tradicionālo Marokas piparmētru tēju.

Ar daudzām ikdienas braucieni un ļoti īsu braucienu laiku, Algeciras ir ostas izmantot, ja jūs vēlaties ceļot starp Dienvideiropu un Ziemeļāfriku. Vairāki dažādi maršruti ir pieejami, lai jūs varētu izmantot un AFerry ļauj salīdzināt tos visus un atrast labāko cenu piedāvājumu.