Cesme Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Cesme ir populāra kūrortpilsēta uz rietumiem no Turcijas lielākās metropoles pilsēta, Izmir. Jūs varat pasūtīt prāmju starp Chios un Cesme ar Turcijas prāmju kompānijas Erturk Lines.

Īpašie piedāvājumi

  • Cesme Prāmji
  • Cesme Prāmji
  • Cesme Prāmji

Prāmji uz un no Cesme

klāja Erturk prāmja uz tuvējo Grieķijas salas Chios jūs atradīsiet draudzīgu un zinoši darbinieki veltīta, lai nodrošinātu, ka tie, kas ceļo uz to prāmju pakalpojumiem saņem augstāko vērtību. Jo krustojums ir īss, tur nav daudz funkciju par kuģiem, bet jūs atradīsiet visu pamata ērtības, tostarp uzkodu bārs.

Par Cesme

Cesme nozīmē "strūklaka", turku, iespējams, iegūst savu nosaukumu no vairākām Osmaņu strūklakas atrodamas zonā. Cesme ar tās brīnišķīgo rāms pludmales, skaidri zilajiem ūdeņiem un sulīgs kultivēto laukus dotted ap krastu ir populārs brīvdienu galamērķi starp apmeklētājiem no Skandināvijas, citām Turcijas pilsētām, grieķi un briti.

Cesme ir dinamiskas maisījums vēstures un mūsdienīgumu. Neatkarīgi no skaistās pludmales Ilica, pilsēta Cesme dominē divi no svarīgākajiem celtnēm pilsētas vēsturi - viena no tām ir 14. gadsimta Dženovas cietoksnis vēlāk paplašināja un stiprina, osmaņu, kas tagad ir pārvērtusies par ieročiem muzeju un otrs ir 16.gadsimta caravanserai, ko uzcēla imperators Suleimana Lieliskā kas tagad ir pārvērtusies šiks boutique viesnīca.

Pēc dienas Cesme piedāvā dažas no visvairāk izsmalcinātu panorāmas skatu, un naktī tā tiek pārveidota par jautru piepildīta pilsēta ar vairākiem krastmalu bāriem un restorāniem, kas piedāvā diskotēkas utt netrūkst labas pārtikas Cesme; jūs atradīsiet daudz labu restorānu gar promenādi vai galvenajā laukumā. Kamēr Cesme, neaizmirstiet izmēģināt Cesme slaveno mastika piegaršu saldējumu. Cesme ir arī slavena ar saviem termālajiem avotiem, ko var atrast daudzās pilsētas.

Cesme ostas

Cesme prāmju osta atrodas Cesme pilsēta, kas ir populāra kūrortpilsēta uz rietumiem no Turcijas lielākās metropoles pilsēta, Izmir.

Cesme ostu iekārtām

Cesme prāmju ostas piedāvā prāmju satiksmi uz dažādām Grieķijas salām un Itālijas ostu Ancona. Cesme prāmju osta ir labi iezīmētas no visām daļām pilsētu un to var viegli nokļūt ar mikroautobusu vai taksometru. Kaut ostas pati nepiedāvā daudz iespējas, pilsētas centrs nav pārāk tālu no ostas.

Nokļūšana Cesme

Cesme ir pusstundas no Izmiras ar automašīnu. Ir arī regulāras autobusi, kas darbojas šo maršrutu.

Cesme Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Erturk Lines

6-7, Beyazit Caddesi, Cesme, Turkey

Marmara Lines

Cesme Port, Cesme, Turkey