Cesenatico uz Horvātiju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Cesenatico

Cesenatico ir ostas pilsēta uz Adrijas jūras piekrastē Itālijas reģionā Emilia-Romagna, apmēram 30 kilometrus uz dienvidiem no Ravenna. Šī gleznainā vēsturiskais centrs, saglabā atmosfēru veco Zvejnieku ciematiņš ar un labi aprīkotu smilšaina pludmale. Ir divi lieli parki viens no kuriem Giardini al Mare ir dzīva vieta, kur cilvēki var sauļoties un atpūsties.

Šī pilsēta ir iecienīta velosipēdistiem ar daudziem starptautiskiem riteņbraukšanas notikumiem notika tur galvenokārt pavasarī. Vienā no daudzajiem tipiskajiem restorāniem saskaras Canal Harbor, projektējis Leonardo da Vinci varat nobaudīt vietējo specialitāti Adrijas zila zivis. Rokas drukāts audums, raksturīga vietēja kuģis ir iecienīts pirkums ar tūristiem. Apskates objekti jomā ietver pilsētu Ravennas (34 km), pasaules mantojuma vietu un Mirabilandia atrakciju parka Savio (20 km); Rimini un tās piekraste (15 km).

Par Horvātiju

Horvātija ir viens no visvairāk dažādu ainavu un kultūras Eiropā.

Jūs varat izpētīt apdullināšanu Adrijas piekrasti vai iepazīt UNESCO pasaules mantojuma vietu Dubrovnik vai vienkārši chill out pludmalēs ar ūdens sporta veidiem vai vienkārši sauļoties.

Horvātija ir arī mājas apbrīnojamo savvaļas dzīvniekiem, piemēram, savvaļas vilki, lāči un dažādu sugu putnu.

ir gandrīz neierobežots skaits lietas, lai redzētu, Horvātijā un labākais veids, kā to darīt, ir, velosipēdu vai pārgājienā gar Dalmācijas piekrastē.

Ja tas nav jūsu lieta, tad ir senatnīgs pludmales atpūsties, elpu aizraujošas ciemi, lai izpētītu un ainava, kas liks jums saprast, kāpēc Horvātija tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Eiropas daļās.