Celtic Link Prāmji

Celtic Link
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Stena Line ir ieguvis Celtic Link bizness maršrutā starp Rosslare un Cherbourg, sākot no 2014. gada 31. marta. Ja iepriekš esat veicis rezervāciju ar ķeltu Link, Jūsu rezervācija tiks ir nodota Stena Line un jūsu rezervāciju atsauces paliks tāds pats.

Lūdzu, apmeklējiet mūsu Stena Line lai saņemtu sīkāku informāciju vai veikt rezervāciju.


Celtic Link Prāmji sniedz pakalpojumus uz Franciju un Īriju. Dibināts 2005.gadā, Celtic Link moderna un labi aprīkota prāmi - uz Ķeltu Horizon veikti prāmja braucienu relaksējoša un patīkams. Šis kuģis ir tagad darbojas ar nosaukumu Stena Horizon Stena Line. AFerry vienmēr lētas cenas Īrijā Francijā prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem transportlīdzekļiem ne vēlāk kā 45 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Celtic Link Maršruti

   Uz klāja Celtic Link prāmji

   Celtic Link piedāvāja dažādus pasažieriem reisa to prāmi, uz Ķeltu Horizon . Uz Ķeltu Horizon , celta 2006. gadā, tobrīd jaunākā parasto prāmi uz Īrijas uz Franciju maršrutā. Tas tagad ir pārdēvēta par Stena Horizon un darbojas saskaņā Stena Line.

   Kuģis var uzņemt līdz 1000 pasažierus, 200 automašīnas un līdz 120 kravas automobiļiem.

   Uz kuģa ir 110 kajītes, un palīdzēt jums atpūsties brauciena jūs laikā arī bārs, restorāns, kurā pasniedz svaigu pārtiku, ērtas atpūtas, veikals un pat kino!