Kefalonia Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kefalonijas ostām, ir Argostoli, kas ir galvaspilsēta Kefalonijas, kā arī Lixuria un Poros. Prāmji no uz un no Kefalonijas parasti sezonas, un parasti var rezervēt vai pirms vasaras.

Īpašie piedāvājumi

  • Kefalonia Prāmji
  • Kefalonia Prāmji
  • Kefalonia Prāmji

Kefalonia Prāmju osta Services

Kefalonijas Ferry Port piedāvā ierobežotu pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem.

Nokļūšana Kefalonijas

Kefalonia Prāmju osta atrodas salas galvaspilsētā Argostoli, un to var sasniegt ar autotransportu.

Par Kefalonijas

Kefalonijas vai Cefalonia, ir lielākā no Jonijas salām un ir aptuveni 32,00 iedzīvotāju. Cefalonia ir viena no skaistākajām Grieķijas salām, ar skaistām ainavām, apvienojot kalni, priežu meži, dzidru ūdeni un balto smilšu pludmales.

Kefalonijas pilsēta un ciemus gandrīz visi iznīcināta zemestrīces 1953.gadā, kas ir atstājis Cefalonia ar maz ceļā senās arhitektūras vai paliekas. Kefalonija labumu no siltu klimatu un dažas skaistas pludmales, piemēram, sāmu, Myrtos, Xi un Skala.

Ir daudz ko redzēt un darīt Kefalonijas, tostarp romiešu villa pievārtē Skala ar tās skaisto mozaīku grīdas, kā arī Drogarti un Melissani alas. Ir arī Venēcijas pils pie Assos, jo ziemeļrietumos no salas. Par aktīvāku, Kefalonia piedāvā laivu nomu un zirgu izjādēm braucieniem uz kalniem, kur var rasties šī klusāku pusē Kefalonijas un apmeklē izpostīto ciemati un senas vīna dārzus.

Kefalonia ir pazīstama ar savu izcilo Robola vīnu; to var iegādāties visā salā.

Cefalonia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses