Cebu City uz Manila Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Cebu City uz Manila prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cebu City līdz Manila. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cebu pilsēta Manila maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cebu City Manila prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cebu City Manila ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cebu City

Cebu City ir ļoti urbanizēta pilsēta salu provinces Cebu Centrālās Visayas, Filipīnās. Cebu City atrodas uz vidus-austrumu zonā Cebu salā un tās rosīgās metropoles rumbas ir otrais tikai Metro Manila (Luzon) popularitāti. Cebu pilsētas metro Cebu ietver pilsētām Carcar, Danao, Lapu-Lapu, Mandaue, Naga un Talisay plus pilsētām Kompostela, Consolacion, Cordova, Liloan, Minglanilla un San Fernando. Cebu City bija pirmā galvaspilsēta Filipīnām, valsts vecākās pilsētas un pirmā Spānijas norēķinu. Pilsētā ir spēcīgas saites ar vietējiem jūrniecības darbību un ar to pašu ostas nozīmē Cebu City ir laba transporta saites uz Manila un Cagayan De Oro.

Par Manila

Manila ir kapitāla Filipīnām, tā kombināciju mūsdienu debesskrāpjiem un spāņu koloniālās arhitektūras, tanī krastā uz salas Luzon. No Old Manilas centrā ir sienu pilsēta, Intramuros. Populārs apskates vietas Fort Santiago, leģendārs citadele un bijušais militārais cietums un 16.gadsimta baroka baznīcu San Agustin