Cebu City Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Cebu City ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Filipīnās ir pieejamas Cebu City uz Cagayan De Oro un Manila.

Cebu City Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Cebu City darbina ar 2GO Travel. Kad jūs meklēt prāmi uz Cebu City, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Cebu City prāmji ar 2GO Travel ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Cebu City būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Cebu City Prāmji
  • Cebu City Prāmji
  • Cebu City Prāmji

Par Cebu City

Cebu City ir galvaspilsēta provincē Cebu un tiek uzskatīts otrā pilsēta Filipīnās. Cebu City portu var atrast austrumu krastu uz salas, un dienvidu austrumiem no pilsētas. Tā ir metropole, un piedāvā apmeklētājiem iespēju apmeklēt tempļi, muzeji, iepirkšanās centri un pārgājienu takas.

Cebu City ir ļoti urbanizēta pilsēta salu provinces Cebu Centrālās Visayas, Filipīnās. Cebu City atrodas uz vidus-austrumu zonā Cebu salā un tās rosīgās metropoles rumbas ir otrais tikai Metro Manila (Luzon) popularitāti. Cebu pilsētas metro Cebu ietver pilsētām Carcar, Danao, Lapu-Lapu, Mandaue, Naga un Talisay plus pilsētām Kompostela, Consolacion, Cordova, Liloan, Minglanilla un San Fernando. Cebu City bija pirmā galvaspilsēta Filipīnām, valsts vecākās pilsētas un pirmā Spānijas norēķinu. Pilsētā ir spēcīgas saites ar vietējiem jūrniecības darbību un ar to pašu ostas nozīmē Cebu City ir laba transporta saites uz Manila un Cagayan De Oro.

Prāmji uz un no Cebu City

2GO Travel prāmji piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas. Atkarībā no kuģa, uz klāja jūs atradīsiet ēdamzonas, veikali, spa un salons un funkcija telpu. Neatkarīgi no kuģa jūs, jūs varat garantēt, skaistu skatu un vienmērīgu braucienu.

Cebu City Port

Cebu City osta atrodas uz dienvidaustrumiem no pilsētas. Prāmji no Cebu City doties Manila un Cagayan De Oro.

Tālāk, jūs varat atrast visu Cebu City prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Cebu City port iespējas

ostas piedāvā plašu gaisa kondicionieri termināli, kas ir ēdnīca iekšā, lai jūs varētu atpūsties un ir atspirdzinošu dzērienu pirms izlidošanas. Ir arī Wi-Fi savienojums.

Nokļūšana Cebu City ostu

Vieglākais veids, kā nokļūt uz ostu, ir taksometru, ko var viegli atrast un saprātīgu cenu. Tomēr ir arī citas iespējas. Ir daži atšķirīgi autobusi, jūs varētu saņemt, atkarībā no jūsu sākuma vietu, kas iet ļoti tuvu ostai. Vai, ja jūs likās kaut kas pilnīgi atšķirīgs, tad jūs varētu lēkt vietējā krāsains "jeepney".

Cebu City Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

2GO Travel

Supercat Terminal, Pier4, North Reclamation Area, Cebu City, Philippines