Cavo uz Piombino Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 3 šķērsošana katru dienu
    20 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Cavo uz Piombino prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cavo līdz Piombino. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cavo lai Pjombīno ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cavo uz Piombino prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cavo uz Piombino ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cavo

Ciemats osta Cavo ir atrodas uz ziemeļiem austrumu galu Isle of Elba, tikai 15 minūšu zemūdens spārnu brauciena attālumā no kontinentālās ostas Piombinom, daudz īsākā krustojums uz cietzemi. Mazpilsētā ir vairāki restorāni un tiem, kas ir ieinteresēti vēsturē salas, ir paliekas no romiešu villa netālu no pilsētas nokļūt ar delightlful jūras priekšā staigāt.

Lai Elba ir labi pazīstama ar tās vēsturi (tā bija sala, uz kuru Napoleons bija lieliski izraidīja, un bija arī svarīgs rūpniecības ieguves sala no seniem laikiem līdz pat līdz Otrā pasaules kara), ko ir varbūt mazāk zināms, taču ne mazāk aizraujoša, ir tās bagāto virtuvi. Sala ir plaši atzīts, ir izcilu veidu spektru maizes, visi pasniedz ar dažādām jūras veltēm. Arī vērts garša ir Lemoncino, vietējo citronu dzērienu. Visbeidzot, kāds labāks veids, lai slampāt itāļu uzturā savā dzīvē, nekā vietējo delikatesi tomātu un maizes salāti.

Par Piombino

Sākotnējā vietā Piombino sākotnēji bija mazs ciems pie lielākā pilsēta. Kad lielāka pilsēta tika uzbruka grieķu pirātiem, vietējie iedzīvotāji veica iedzīvotājiem ciematā Piombino, kas pakāpeniski kļuva pilsēta tā ir šodien.

Tātad, rezervēt prāmi no šī majestātiskā un vēsturisko ostas pilsētu, vienkārši un droši ar AFerry.