Cavo uz Itāliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Cavo

Ciemats osta Cavo ir atrodas uz ziemeļiem austrumu galu Isle of Elba, tikai 15 minūšu zemūdens spārnu brauciena attālumā no kontinentālās ostas Piombinom, daudz īsākā krustojums uz cietzemi. Mazpilsētā ir vairāki restorāni un tiem, kas ir ieinteresēti vēsturē salas, ir paliekas no romiešu villa netālu no pilsētas nokļūt ar delightlful jūras priekšā staigāt.

Lai Elba ir labi pazīstama ar tās vēsturi (tā bija sala, uz kuru Napoleons bija lieliski izraidīja, un bija arī svarīgs rūpniecības ieguves sala no seniem laikiem līdz pat līdz Otrā pasaules kara), ko ir varbūt mazāk zināms, taču ne mazāk aizraujoša, ir tās bagāto virtuvi. Sala ir plaši atzīts, ir izcilu veidu spektru maizes, visi pasniedz ar dažādām jūras veltēm. Arī vērts garša ir Lemoncino, vietējo citronu dzērienu. Visbeidzot, kāds labāks veids, lai slampāt itāļu uzturā savā dzīvē, nekā vietējo delikatesi tomātu un maizes salāti.

Par Itālijā

Itālija lepojas ar bagātīgu populārākajiem galamērķiem, un ir kaut ko ikviens varētu baudīt.

Veikt romantisku gondolu Venēcijā, skatīt seno Kolizejs Romā, apmeklējiet Pizas tornis, apbrīnot daudzus šedevrus Ufici galerijā Florencē vai vienkārši atpūsties uz vienu no daudzajām skaistajām pludmalēm, ka var atrast gar Itālijas jūdzēm no apdullināšanas piekrasti.

Florence ir bieži aizmirst tūrisma galamērķi. Tomēr, tas ir labi vērts apmeklēt.

Pilsētā bija dzimtene itāļu renesanses un tas joprojām rāda arhitektūrā pilsētas. Ir daudz tēlotājas mākslas galerijas no slavenu mākslinieku - tostarp Galleria degli Uffizi, kur jūs varat redzēt Boticelli s `Venēras dzimšanu".

galerijas paši bieži mākslas darbiem, ar sienām un griestiem greznākajiem ar dažādiem spilgtas krāsas gleznojumi.