Cavo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Cavo Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Cavo ar AFerry. Prāmji uz Cavo jo Elbas, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Cavo no Piombino.

Cavo prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Cavo darbina ar Moby Lines un Toremar. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Cavo, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Cavo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Portoferraio un Rio Marina, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Cavo prāmji ar Moby Lines un Toremar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Cavo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Cavo Prāmji
  • Cavo Prāmji
  • Cavo Prāmji

Par Cavo

Ciemats osta Cavo ir atrodas uz ziemeļiem austrumu galu Isle of Elba, tikai 15 minūšu zemūdens spārnu brauciena attālumā no kontinentālās ostas Piombinom, daudz īsākā krustojums uz cietzemi. Mazpilsētā ir vairāki restorāni un tiem, kas ir ieinteresēti vēsturē salas, ir paliekas no romiešu villa netālu no pilsētas nokļūt ar delightlful jūras priekšā staigāt.

Lai Elba ir labi pazīstama ar tās vēsturi (tā bija sala, uz kuru Napoleons bija lieliski izraidīja, un bija arī svarīgs rūpniecības ieguves sala no seniem laikiem līdz pat līdz Otrā pasaules kara), ko ir varbūt mazāk zināms, taču ne mazāk aizraujoša, ir tās bagāto virtuvi. Sala ir plaši atzīts, ir izcilu veidu spektru maizes, visi pasniedz ar dažādām jūras veltēm. Arī vērts garša ir Lemoncino, vietējo citronu dzērienu. Visbeidzot, kāds labāks veids, lai slampāt itāļu uzturā savā dzīvē, nekā vietējo delikatesi tomātu un maizes salāti.

Prāmji uz un no Cavo

Toremar Prāmji piedāvā prāmi, šķērsojot no Cavo līdz Piombino Itālijā un Portoferraio uz Elbas. Uz valdes Jūsu prāmi jūs atradīsiet bārus un citas iespējas, kas palīdzēs jums atpūsties un izbaudīt savu ceļojumu. Ir arī īpaša bērnu zonu.

Cavo ostas

Cavo, uz Isle of Elba, ir tikai 15 minūšu prāmja brauciena attālumā no kontinentālās ostas Piombino. Ir arī prāmju pakalpojumus no Cavo uz otru pieslēgvietai Elbas, Portoferraio. Visi Cavo prāmju var rezervēt, izmantojot AFerry.

Cavo ostu iekārtām

pakalpojumi Cavo ostas ir pamata, bet lielākā daļa no nepieciešamajām ērtībām var atrast ciematā, netālu prom no ostas.

Nokļūšana Cavo

Cavo osta ir labi ceļazīme, un ir viegli pieejama no galvenajiem ziemeļu, ceļiem uz austrumu pusē Elbas. Ja jums ir Portoferraio un vēlas sasniegt Cavo ir vietējie prāmju pakalpojumus no Toremar.

Cavo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Toremar

Cavo, 57038, Rio Marina, Leghorn, Italy