Catania uz Salerno Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 5 krustojumi katru nedēļu
    13 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Par Catania

ietekmē, no kuriem ir jūtama ar Catania vairākas reizes gadu gaitā. Par atšķirīgas tumši pelēks vulkānu ieži, ko izmanto būvniecībā daudzas ēkas pārstāv šo faktu.

Catania pārbūvēja pakāpeniski gadu gaitā, kad tas tika pilnībā iznīcināta, jo vardarbīga zemestrīces ar 1169. Katānija bija sākotnēji daļa no Romas impērijas, bet vēlāk pārņēma grieķi. Tomēr lielākā daļa no Catania Grand pilis un platas ielas tika uzcelta 18. gadsimtā, kad dižciltīgu ģimenēm no visas austrumu Sicīlijas sāka ganāmpulka Catania.

Catania piedāvā daudzas baroka ēkām un baznīcām kopā ar vairākiem romiešu teātri, laukumiem un skaistas pilis. Catania ar savu melno un balto ēku piedāvā lielisku efektu. Catania piedāvā arī restorānu izvēli un liels skaits izkaisīti ap galveno centru veikalos.


Par Salerno

Salerno ir pilsēta Itālijas reģionā Kampānijā, uz Amalfi piekrastē. Salerno labumu no siltā, Vidusjūras klimats un tas ir viens no saulainākajā pilsētā Itālijā.

Salerno tika dibināta kā romiešu kolonijas 194 Britu Kolumbijā un ir visā vēsturē, ko aizņem goti, bizantieši, Langobards un Normans. Šodien Salerno ir galvenais pilsētas Amalfi piekrastē, un ir dzīva ostas pilsēta ar daudz ko redzēt un darīt.

Salerno ir daudzas skaistas apskates vietas un atrakcijas, lai saglabātu apmeklētāju izklaidē. Pilsēta tiek ignorēti Castello di Arechi un tās skaisto Giardino della Minerva. Pilsētas vecpilsēta ir arī vērts apmeklēt; tā ir kļuvusi par vienu no vislabāk saglabātajām vēsturisko pilsētas centru, un ir pilns ar šaurām ieliņām un slēpto gaiteņiem.

Salerno ir pazīstama ar tās vēsturiskajām un grand baznīcām; Jūs varat atrast daudz brīnišķīgu piemēru smalkas arhitektūras un mākslas ietvaros baznīcu Salerno. Salerno katedrāle dominē pilsētu, un ir populārs tūrisma objekts. Atrodoties Salerno vecpilsētā, katedrāle ir zvanu tornis un tā ir atpūtas vieta Sv Mateja evaņģēlists. Vēl baznīca vērts apmeklēt ir Chiesa di San Giorgio, skaista baroka baznīcas daudzās slavenās gleznas un freskas. Lai redzētu turpmākos piemērus reliģiskās mākslas, apmeklējiet Museo Diocesano di Salerno, kas atrodas netālu no katedrāles.

Citas atrakcijas ietver pilsētas izsmalcinātus muzeju, no arheoloģijas muzejs ar savu slaveno galvu Apollo, līdz Museo Didattico della Scuola Medica Salernitana, kurā atrodas daudzi svarīgus dokumentus no Schola Medica Salernitana, pirmais universitātes medicīnas dibināts Salerno 9. gadsimtā.


Getting labāko cenu par jūsu Katānijas uz Salerno prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Katānijas uz Salerno. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Catania uz Salerno maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Katānijas uz Salerno prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Catania uz Salerno ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .