Catania Maltā Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    7 h 15 min
    Saņemt cenu

Getting labāko cenu par jūsu Catania Maltā prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Katānijas uz Maltu. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Catania Maltā maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Katānijas Maltai prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Catania uz Maltu ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Catania

ietekmē, no kuriem ir jūtama ar Catania vairākas reizes gadu gaitā. Par atšķirīgas tumši pelēks vulkānu ieži, ko izmanto būvniecībā daudzas ēkas pārstāv šo faktu.

Catania pārbūvēja pakāpeniski gadu gaitā, kad tas tika pilnībā iznīcināta, jo vardarbīga zemestrīces ar 1169. Katānija bija sākotnēji daļa no Romas impērijas, bet vēlāk pārņēma grieķi. Tomēr lielākā daļa no Catania Grand pilis un platas ielas tika uzcelta 18. gadsimtā, kad dižciltīgu ģimenēm no visas austrumu Sicīlijas sāka ganāmpulka Catania.

Catania piedāvā daudzas baroka ēkām un baznīcām kopā ar vairākiem romiešu teātri, laukumiem un skaistas pilis. Catania ar savu melno un balto ēku piedāvā lielisku efektu. Catania piedāvā arī restorānu izvēli un liels skaits izkaisīti ap galveno centru veikalos.

Par Maltā

Malta ir skaista sala Vidusjūrā tikai uz dienvidiem no Sicīlijas. Ir daudz ko darīt un apmeklēt salā, ieskaitot Fort Rinella, Hypogeum par Ħ al-Saflieni, megalītiskās tempļi, Valletta ūdens priekšā, niršana ar akvalangu un, protams, atpūsties uz krāšņs pludmalē!