Catania uz Itāliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Catania

Catania ir otrais ports uz Sicīliju. Ietekmē, kas ir jūtama ar Catania vairākas reizes gadu gaitā. Par atšķirīgas tumši pelēks vulkānu ieži, ko izmanto būvniecībā daudzas ēkas pārstāv šo faktu.

Catania pārbūvēja pakāpeniski gadu gaitā, kad tas tika pilnībā iznīcināta, jo vardarbīga zemestrīces ar 1169. Katānija bija sākotnēji daļa no Romas impērijas, bet vēlāk pārņēma grieķi. Tomēr lielākā daļa no Catania Grand pilis un platas ielas tika uzcelta 18. gadsimtā, kad dižciltīgu ģimenēm no visas austrumu Sicīlijas sāka ganāmpulka Catania.

Catania piedāvā daudzas baroka ēkām un baznīcām kopā ar vairākiem romiešu teātri, laukumiem un skaistas pilis. Catania ar savu melno un balto ēku piedāvā lielisku efektu. Catania piedāvā arī restorānu izvēli un liels skaits izkaisīti ap galveno centru veikalos.

Par Itālijā

Itālija lepojas ar bagātīgu populārākajiem galamērķiem, un ir kaut ko ikviens varētu baudīt.

Veikt romantisku gondolu Venēcijā, skatīt seno Kolizejs Romā, apmeklējiet Pizas tornis, apbrīnot daudzus šedevrus Ufici galerijā Florencē vai vienkārši atpūsties uz vienu no daudzajām skaistajām pludmalēm, ka var atrast gar Itālijas jūdzēm no apdullināšanas piekrasti.

Florence ir bieži aizmirst tūrisma galamērķi. Tomēr, tas ir labi vērts apmeklēt.

Pilsētā bija dzimtene itāļu renesanses un tas joprojām rāda arhitektūrā pilsētas. Ir daudz tēlotājas mākslas galerijas no slavenu mākslinieku - tostarp Galleria degli Uffizi, kur jūs varat redzēt Boticelli s `Venēras dzimšanu".

galerijas paši bieži mākslas darbiem, ar sienām un griestiem greznākajiem ar dažādiem spilgtas krāsas gleznojumi.