Catania Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Catania Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Catania ar AFerry. Prāmji uz Catania Sicīlijā, ir pieejami no Itālijas un Maltas. Jūs varat veikt prāmi uz Catania no Maltas, Neapolē un Salerno.

Catania Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Catania tiek darbināti ar Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione, TTT Lines un Virtu Ferries. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Katānijas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Catania, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Mesīna, Palermo un Pozzallo, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Grimaldi Lines un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Catania ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Katānija būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Catania Prāmji
  • Catania Prāmji
  • Catania Prāmji

Par Catania

Catania ir otrais ports uz Sicīliju. Ietekmē, kas ir jūtama ar Catania vairākas reizes gadu gaitā. Par atšķirīgas tumši pelēks vulkānu ieži, ko izmanto būvniecībā daudzas ēkas pārstāv šo faktu.

Catania pārbūvēja pakāpeniski gadu gaitā, kad tas tika pilnībā iznīcināta, jo vardarbīga zemestrīces ar 1169. Katānija bija sākotnēji daļa no Romas impērijas, bet vēlāk pārņēma grieķi. Tomēr lielākā daļa no Catania Grand pilis un platas ielas tika uzcelta 18. gadsimtā, kad dižciltīgu ģimenēm no visas austrumu Sicīlijas sāka ganāmpulka Catania.

Catania piedāvā daudzas baroka ēkām un baznīcām kopā ar vairākiem romiešu teātri, laukumiem un skaistas pilis. Catania ar savu melno un balto ēku piedāvā lielisku efektu. Catania piedāvā arī restorānu izvēli un liels skaits izkaisīti ap galveno centru veikalos.

Ferries uz un no Catania

TTT Lines TRINACRIA un Partenope flote var uzņemt līdz 950 pasažieru katrs vienā šķērsošanu. Jūs atradīsiet ērtas sēdvietas borta, un iespēju izmitināšanas - tie visi ir en-suite. Var izvēlēties vai nu pašapkalpošanās restorānā vai à la carte restorānā ir pieejams, kā arī uzkrāti bārs atpūsties. Jūs atradīsiet arī video spēles, spēļu automāti un veikalu borta jūsu izklaidei.

uz kuģa Virtu Prāmji var atrast kādu klubu klases atpūtas telpa, restorāns, iepirkšanās centru un citas atpūtas iespējas.

Catania ostas

Catania prāmju ostas meli uz austrumu krastu Sicīlija uz Jonijas jūru. Catania vienmēr ir bijusi nozīmīga pilsēta, kā arī ostu kopš viduslaikiem. Catania atrodas pie pamatnes Mount Etna, kas ir viens no aktīvākajiem vulkāniem pasaulē. Prāmji no Catania buru uz Maltu un kontinentālo Itāliju, un visu var rezervēt ar AFerry

Catania ostu iekārtām

Catania prāmju ostas piedāvā ļoti niecīgos pakalpojumus, taču daudzas telpas ir pieejamas tuvu Katānijas ostas .

Darba Catania

Pilsētā ir labi apzīmējums publicēta visā salā braucot. Turklāt regulāra autobusu un vilcienu no visas salas palaist uz ostu.

Catania Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tirrenia di Navigazione

Molo Crispi Banchina 8 ED. EX. Doganella 95131 Catania, 95131, Italy

TTT Lines

Via Acquicella Porto, 95121 Catania CT, Italy

Virtu Ferries

Virtu Ferries Srl,Complesso Vecchia Dogana (Inside),Porto di Catania, Catania, 95131, Sicily, Italy