Kāslbeja Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Galvenais apmetne ir Kāslbeja, dienvidu pusē salu, kas atrodas plašs aizsargātās līcis un aizmirst, ko Sheabhal (383 m), virs kura ir marmora statuja Jaunavas Marijas un bērnu. Tas ir īss, bet stāvas gājienā līdz augšu no pilsētas, un viedokļi ir labi tā vērts. Kādreiz plaukstoša siļķe ports arī aizmirst par lielo Romas katoļu baznīca, Our Lady Star of the Sea.

Īpašie piedāvājumi

  • Kāslbeja Prāmji
  • Kāslbeja Prāmji
  • Kāslbeja Prāmji

Kāslbeja Ferry Port Services

Kā galvenais prāmju osta, Kāslbeja sniedz pilnu pakalpojumu klāstu: viesnīcas, B & Bs, veikali, bankas (bet ne ATM), un pēc office.The tūrisma informācijas centrs uz galvenās ielas, netālu no prāmju termināla. Tā ir informācija par vietējiem pastaigām un rezervētu naktsmītni jums.

Pārvietošanās Kāslbeja

Pēc ierašanās Kāslbeja, jums būs iespēja redzēt, ka tas ir iespējams izīrēt automašīnu apmēram £ 20 dienā, un, ka jūs varat arī izīrēt velosipēdus un taksometri, no kuriem daži dos jums tūre salas.

par Kāslbeja

Kāslbeja Karte

Skatīt karti

Ostu adreses