Castaway Island Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Castaway Island ir kūrorts salas Fidži, ar 174 akru zemes masu, uz skaistu tropu meži ieskauj tīra balto smilšu pludmales. South Sea Cruises piedāvā ekskursijas no Denarau uz Castaway Island. Pilna dienas ekskursijas uz Castaway Island var rezervēt ar AFerry. Zemāk jūs varat atrast visu Castaway Island Ferry grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Castaway Island Prāmji
  • Castaway Island Prāmji
  • Castaway Island Prāmji

prāmjus Castaway Island

South Jūras Kruīzi ir iespaidīgs flote, sākot no ātrgaitas katamarānu uz klasisko buru šoneris.

Visi kuģi ir aprīkoti ar Wi-Fi. Alkoholiskie dzērieni tiek pārdoti uz klāja, bet pasažieriem nav atļauts dzert savu alkoholu. Uzkodas ir pieejamas arī. Draudzīgs personāls uz klāja palīdzēs kāds pasažieris ar ierobežotām pārvietošanās spējām iekāpšanu.

Rezervējiet prāmi uz Castaway Island, vienkārši un droši ar AFerry.

Par Castaway Island

Castaway Island ir četru zvaigžņu kūrorts, un ir pazīstams ar augstas standarta iekārtu un pakalpojumu. Jūsu uzturēšanās laikā, jūs varat piedalīties daudzās pludmales un ūdens sporta aktivitātēm, tostarp pludmales volejbols, smaiļošana, bradāt iekāpšanas kā arī snorkelēšana un niršana ar akvalangu, kur jūs varat izpētīt koraļļu rifus ap salu.

Castaway Island ir nosaukts tāpēc, ka jūs sajutīsiet miljons jūdzes no jebkur citur, neskatoties uz to viegli pieejama no kontinentālās Fidži. No vientulības un klusuma sajūta ir kaut kas jums būs grūti atrast nekur citur.

Castaway Island Karte

Skatīt karti

Ostu adreses