Casamicciola Terme uz Pozzuoli Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Casamicciola

Casamicciola Terme atrodas vidū ziemeļu pusē Ischia sala, starp pilsētām Iskijas un Lacco Ameno. Nosaukums cēlies no "Casa Nizola" (Nizola nama), romiešu pārvaldniece, kurš nevarēja staigāt vairs un kas atgūti, iegremdējot viņas kājas siltā ūdenī straumē plūst pie viņas mājas.

Jaunais centrs ir jūras krastā, vispievilcīgākais skaistumu Casamicciola ir uz kalniem ap. Uz Sentinella, kur skaists panorāmas skats padara mums saprast, kāpēc Eiropas augstākās sabiedrības izvēlējās Casamicciola kā brīvdienas galamērķi, tur ir Bourbonic Geophysical observatorija. Uz robežas dalot no pašvaldības Ischia, Monte Rotaro, tur ir Bosco del Castiglione (Pils Wood), uz sāniem ar skatu uz jūru, un Bosco della Maddalena (Magdalēnas s Wood), uz sāniem uz iekšzemē. Pēdējais ir 45 ha plaša un aizņem visu Fondo d'Oglio starp Monte Rotaro un Monte Cretaio.


Par Pocuoli

Pozzuoli ir dzimtajā Sofia Loren un ir ārkārtīgi gleznainu. Pilsēta ir pazīstama ar savu daudzkrāsainas ēkām un restorāni, kas specializējas jūras veltes. Pilsētā ir arī divas romiešu amphitheatres. Pie krastmalu, jūs varat atrast arī templis Serapisam. Šī slavenā pieminekļa ir puse sedz ūdens un skaidri parāda sekas bradyseism , kas ir izplatīta visā reģionā. Tas ģeoloģiskais fenomens paaugstina un pazemina zemes laika gaitā, jo magma plūsmas dziļi zemes.

Lai uzzinātu vairāk par Itāliju kopumā, skatiet mūsu Itālija vadītu .


Getting labāko cenu par jūsu Casamicciola Terme uz Pozzuoli prāmi

AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Casamicciola Terme līdz Pozzuoli. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Casamicciola Terme uz Pozzuoli maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Casamicciola Terme līdz Pozzuoli prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Casamicciola Terme uz Pozzuoli ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .