Casamicciola uz Procida Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Casamicciola uz Procida prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Casamicciola līdz Procida. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Casamicciola uz Procida maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Casamicciola uz Procida prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Casamicciola uz Procida ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Casamicciola

Casamicciola Terme atrodas vidū ziemeļu pusē Ischia sala, starp pilsētām Iskijas un Lacco Ameno. Nosaukums cēlies no "Casa Nizola" (Nizola nama), romiešu pārvaldniece, kurš nevarēja staigāt vairs un kas atgūti, iegremdējot viņas kājas siltā ūdenī straumē plūst pie viņas mājas.

Jaunais centrs ir jūras krastā, vispievilcīgākais skaistumu Casamicciola ir uz kalniem ap. Uz Sentinella, kur skaists panorāmas skats padara mums saprast, kāpēc Eiropas augstākās sabiedrības izvēlējās Casamicciola kā brīvdienas galamērķi, tur ir Bourbonic Geophysical observatorija. Uz robežas dalot no pašvaldības Ischia, Monte Rotaro, tur ir Bosco del Castiglione (Pils Wood), uz sāniem ar skatu uz jūru, un Bosco della Maddalena (Magdalēnas s Wood), uz sāniem uz iekšzemē. Pēdējais ir 45 ha plaša un aizņem visu Fondo d'Oglio starp Monte Rotaro un Monte Cretaio.

Par Procida

Procida ir dīvaini pilsēta ar gleznainu skatu uz Vidusjūru. Ar Procida mājas ir spilgti un krāsains, pievienojot šarmu pilsētu. Jūs atradīsiet arī fantastisku pludmales, kas pat vasaras mēnešos nav pārpildīts ar tūristiem. Apmeklējums Procida būtu par lielisku dienu ceļojumu.