Casamicciola uz Ponca Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 5 krustojumi katru nedēļu
    2 h 55 min
    Saņemt cenu

Darba labāko cenu par jūsu Casamicciola uz Ponca prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Casamicciola līdz Ponza. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Casamicciola uz Ponca maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Casamicciola uz Ponza prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Casamicciola uz Ponza ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Casamicciola

Casamicciola Terme atrodas vidū ziemeļu pusē Ischia sala, starp pilsētām Iskijas un Lacco Ameno. Nosaukums cēlies no "Casa Nizola" (Nizola nama), romiešu pārvaldniece, kurš nevarēja staigāt vairs un kas atgūti, iegremdējot viņas kājas siltā ūdenī straumē plūst pie viņas mājas.

Jaunais centrs ir jūras krastā, vispievilcīgākais skaistumu Casamicciola ir uz kalniem ap. Uz Sentinella, kur skaists panorāmas skats padara mums saprast, kāpēc Eiropas augstākās sabiedrības izvēlējās Casamicciola kā brīvdienas galamērķi, tur ir Bourbonic Geophysical observatorija. Uz robežas dalot no pašvaldības Ischia, Monte Rotaro, tur ir Bosco del Castiglione (Pils Wood), uz sāniem ar skatu uz jūru, un Bosco della Maddalena (Magdalēnas s Wood), uz sāniem uz iekšzemē. Pēdējais ir 45 ha plaša un aizņem visu Fondo d'Oglio starp Monte Rotaro un Monte Cretaio.

Par Ponza

Vasaras mēnešos Ponca ir populārs galamērķis romieši, kuri vēlas, lai izvairītos no karstuma kapitāla. Pusdienas uz svaigas jūras veltes skaistajā pasteļa krāsas ēkas, kas ieskauj ostas ir īpaši populārs. Gleznainais osta, kas parasti tiek piepildīta ar maziem zvejas kuģiem, kas ieskauj restorāni, kafejnīcas, maiznīcas un Zivju veikali. Peldēšanās salas kristāldzidrajā ūdenī ir arī populārs, un daži no viegli pieejama pludmalēm var kļūt diezgan aizņemts vasarā.

Ponca ciešā tuvums Itālijas galvaspilsētā nozīmē, ka sala ir populārs getaway galamērķis tiesības ceļš no seniem laikiem līdz mūsdienām. Imperial reizes, muižniecība būvēts greznas villas uz salas, izmantojot savu skatījumu, kā viņi atviegloti peldbaseinos izcirsts no klints. Pēc krišanas impērijas, sala bija pamesta un netika neapdzīvota līdz 1734, kad Charles III Spānijas - brīdī, Itālijas dienvidos valdīja Bourbon dinastija -. Dibināta Porto

Īrēju nelielu laivu jo Ponza ir īpaši laba ideja, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no vasaras pūļus, un viss, kas jums ir nepieciešams to darīt, ir parasta autovadītāja apliecība. Kad esat off pēc pāris īsu instrukciju, jūs esat brīvi, lai izpētītu neskarto piekrasti un meklēt savas privātās gabalu paradīze.

Tātad, rezervēt prāmi no Itālijas "slepenā" salas, vienkārši un droši ar AFerry