Casamicciola Neapoles Molo Beverello Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 4 šķērsošana katru dienu
    55 min
    Saņemt cenu

Getting labāko cenu par jūsu Casamicciola Neapoles Molo Beverello prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Casamicciola Neapoles Molo Beverello. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Casamicciola Neapoles Molo Beverello maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Casamicciola uz Napoli Molo Beverello prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Casamicciola Neapoles Molo Beverello ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Casamicciola

Casamicciola Terme atrodas vidū ziemeļu pusē Ischia sala, starp pilsētām Iskijas un Lacco Ameno. Nosaukums cēlies no "Casa Nizola" (Nizola nama), romiešu pārvaldniece, kurš nevarēja staigāt vairs un kas atgūti, iegremdējot viņas kājas siltā ūdenī straumē plūst pie viņas mājas.

Jaunais centrs ir jūras krastā, vispievilcīgākais skaistumu Casamicciola ir uz kalniem ap. Uz Sentinella, kur skaists panorāmas skats padara mums saprast, kāpēc Eiropas augstākās sabiedrības izvēlējās Casamicciola kā brīvdienas galamērķi, tur ir Bourbonic Geophysical observatorija. Uz robežas dalot no pašvaldības Ischia, Monte Rotaro, tur ir Bosco del Castiglione (Pils Wood), uz sāniem ar skatu uz jūru, un Bosco della Maddalena (Magdalēnas s Wood), uz sāniem uz iekšzemē. Pēdējais ir 45 ha plaša un aizņem visu Fondo d'Oglio starp Monte Rotaro un Monte Cretaio.

Par Napoli Molo Beverello

Napoli Molo Beverello ir prāmju ostas pilsētas Neapoles, Itālijas 3. lielākās pilsētas. Par Napoli Molo Beverello ports piedāvā lielisku skatu uz Castel Nuovo, viduslaiku pils, kas atrodas pie Piazza Municipio un pilsētas zālē. No šejienes ir viegli piekļūt Neapoles pilsētas vēsturisko centru, kas ir lielākais Eiropā, un ir iekļauts UNESCO kā pasaules mantojuma sarakstā. Neapoles zona ietver daudzus kultūras un vēsturiski nozīmīgas vietas, kas ietver pils Caserta un romiešu drupas Pompejas un Herkulāna.