Casamicciola Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Casamicciola Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Casamicciola ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Casamicciola Neapoles Molo Beverello, Pozzuoli un Procida.

Casamicciola prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Casamicciola darbojas ar Medmar un SNAV. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Casamicciola, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Casamicciola, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Casamicciola prāmju ar Medmar un SNAV ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Casamicciola būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Casamicciola Prāmji
  • Casamicciola Prāmji
  • Casamicciola Prāmji

Par Casamicciola

Casamicciola Terme atrodas vidū ziemeļu pusē Ischia sala, starp pilsētām Iskijas un Lacco Ameno. Nosaukums cēlies no "Casa Nizola" (Nizola nama), romiešu pārvaldniece, kurš nevarēja staigāt vairs un kas atgūti, iegremdējot viņas kājas siltā ūdenī straumē plūst pie viņas mājas.

Jaunais centrs ir jūras krastā, vispievilcīgākais skaistumu Casamicciola ir uz kalniem ap. Uz Sentinella, kur skaists panorāmas skats padara mums saprast, kāpēc Eiropas augstākās sabiedrības izvēlējās Casamicciola kā brīvdienas galamērķi, tur ir Bourbonic Geophysical observatorija. Uz robežas dalot no pašvaldības Ischia, Monte Rotaro, tur ir Bosco del Castiglione (Pils Wood), uz sāniem ar skatu uz jūru, un Bosco della Maddalena (Magdalēnas s Wood), uz sāniem uz iekšzemē. Pēdējais ir 45 ha plaša un aizņem visu Fondo d'Oglio starp Monte Rotaro un Monte Cretaio.

Prāmji uz un no Casamicciola

Medmar pašlaik ekspluatē floti 14 augstākās klases kuģiem visi aprīkoti ar iekārtām, lai pārliecinātos, ka jums ir patīkamu un relaksējošu braucienu. Prāmji darbojas ļoti īsos maršrutos parasti ir visas iespējas, jūs varētu sagaidīt pēc īsa brauciena. Tomēr garākiem pārbraucieniem, Medmar nodarbina prāmjus kā LORA D'Abundo , kas var lepoties ar pilnu aprīkojumu. Tas prāmis var uzņemt līdz 900 pasažieriem un 110 automašīnām, un var pārvietoties līdz pat 19 mezglus.

SNAV ir galvenais prāmju uzņēmums Vidusjūras savienojot Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā lielākoties veido zemūdens spārniem un katamarāni spēj lielā ātrumā, vienlaikus piedāvājot ērtas ceļojumos. Uz valdes visiem SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem jūs atradīsiet kafejnīcas un uzkodu bāri.

Tātad, rezervēt prāmi uz Casamicciola no Itālijas kontinentālo vienkārši un droši ar AFerry šodien.

Casamicciola ostas

Casamicciola prāmju osta atrodas uz ziemeļiem no Ischia sala pilsētā Casamicciola Terme.

Nokļūšana Casamicciola ostu

Tikai rezidentiem ir atļauts braukt ar automašīnu uz salas Ischia no aprīļa līdz septembrim. Tomēr sala piedāvā ļoti labu autobusu pakalpojumu.

Iskijas Sabiedriskais transports 'Eavbus vada labu autobusu satiksmi visā pilsētā, tostarp maršrutiem uz un no ostas.

Casamicciola Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Medmar

Piazza Marina 1, 80074 Casamicciola Terme, Ischia

SNAV

Piazza Marina 1, 80074 Casamicciola Terme, Ischia