Carteret Kanālu salu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Carteret

Barneville-Carteret vēsturiski ir bijusi populāra piejūras galamērķis Francijā. Barneville-Carteret ir klusa piejūras pilsēta, kas ir audzis gadu gaitā, lai kļūtu skaisti kūrorts ar vairākiem viesnīcu un restorānu, no kuriem izvēlēties.

Par Normandijas salas

Normandijas salas ietver lielāku galvenās salas Jersey, Guernsey, Oldernijā, Sark un Hermas, un mazākas salas Jethou, Brecqhou un Lihou, kā arī daudzas mazas neapdzīvots salām.

lielākās salas Džersiju un Gērnsiju ir iecienījuši tūristi visu gadu. To maigais klimats un atšķirīga kultūra piedāvā apmeklētājiem daudz ko redzēt un darīt.

Jersey, veikt ceļojumu apkārt galvaspilsētas St.Helier kur maisījums augstas ielas lielākajiem veikaliem, maziem, neatkarīgiem veikaliem un PVN marka šī pilsēta iepirkšanās paradīze.

Par īstu garšu salām, iet uzņemt skatus (un smaržas), vietējo zivju tirgu un pusdienot kādā no daudzajiem autentisko restorāniem ap pilsētu.

Channel Islands, ceļojumi, atpūta

Katrs ar savu atšķirīgu kultūru un maigais klimats, tas nav brīnums, ka Normandijas salas ir populārs ar tūristiem gan no Anglijas un Francijas . Vai jūs esat adrenalīns junkie meklē aizraušanās debess niršanas vai arī jūs vienkārši vēlaties apbrīnot ainavu no Haut Pas, Normandijas salām, ir kaut ko ikvienam.

Normandijas salas; Džērsija, Gērnsija, Oldernija, Sark, Herm un mazākajās salās Jethou, Brecqhou un Lihou, visi ir skaisti salas ziemeļu piekrastē Francijā, netālu Normandijā. Gandrīz pilnīgi atsevišķi no Lielbritānijā un Francijā, Normandijas salas ir neticami unikāls un pilna ar kultūru un neatkarību. Jersey, lielākā daļa salu ir visvairāk stundu saules gadā un garajām, smilšainajām pludmalēm, vienlaikus Guernsey, otrā lielākā, ir izcelts ar Haut Pas, augstu plato, kas ignorē visu salu.

Normandijas salas ir neticami unikāls un pilna ar kultūru un neatkarības

No izpletņlēkšana līdz ūdensslēpošanu, Normandijas salām, ir to visu, vai jūs meklējat adrenalīna sūknēšanas piedzīvojumu vai relaksējoša dienu pludmalē.