Carteret Džērsijas Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu par jūsu Carteret uz Jersey prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Carteret līdz Jersey. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Carteret Džērsijas maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Carteret uz Jersey prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Carteret uz Džersiju ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Carteret

Barneville-Carteret ir klusa piejūras pilsēta, kas ir audzis gadu gaitā, lai kļūtu skaisti kūrorts ar vairākiem viesnīcu un restorānu, no kuriem izvēlēties.

Par Jersey

Tāpat kā citām Normandijas salām, Jersey ir daudz tuvāka Normandiju - Franciju, nekā tas ir Anglijā. Normandijas salas ir oficiāli Britu gan daudzos aspektos viņiem ir savs suverenitāti.

Jersey apvieno apdullināšanu dekorācijas un bagātīgu mantojumu ar plašu tūrisma objektiem. Tā rezultātā, sala ir populārs tūrisma galamērķis, un ir galvenokārt apmeklētāju nāk no Francijas un Lielbritānijas.

Pludmales Džersijā rūpēties par visu veidu no St Brelade līci ar tā "tūristu" apelācija Anne Port Beauport, un Petit osta piedāvā vairāk Noslēgti un klusā vietā. Jersey dažreiz karstākie vietu Lielbritānijā un piedāvā daudz atpūtniekiem jo tas ir bagāts maisījums vietējo, britu un franču culture.VAT neeksistē Jersey, tāpēc iepirkšanās Džērsijā ir pienākums bez maksas.