Carteret Gērnsijas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Carteret uz Guernsey prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Carteret uz Gērnsiju. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Carteret Gērnsijas maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Carteret Gērnsijas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Carteret uz Guernsey ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Carteret

Barneville-Carteret ir klusa piejūras pilsēta, kas ir audzis gadu gaitā, lai kļūtu skaisti kūrorts ar vairākiem viesnīcu un restorānu, no kuriem izvēlēties.

Par Gērnsiju

Ar Guernsey klimats sastāv no maigām ziemām un vēsām saulainās vasaras, karstākie mēneši, kas parasti ir augustā un septembrī ar vidējo temperatūru 20 ° C.

Sala ir ideāls sporta entuziastiem un dabas mīļotājiem, ar plašu darbības, piemēram, sērfošanu, vēja sērfošanu, niršanas, riteņbraukšana, zirgu izjādes un vēl daudz, daudz vairāk.