Carteret Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Carteret ar AFerry. Prāmji uz Carteret, Francijā, ir pieejami no Normandijas salām. Jūs varat veikt prāmi uz Carteret no Guernsey, Jersey, Jersey/Gorey un Sark.

Carteret Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Carteret darbina ar Manche Iles Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Carteret, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Dielette, Granville un St Malo, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Carteret prāmji ar Manche Iles Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Carteret būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Carteret Prāmji
  • Carteret Prāmji
  • Carteret Prāmji

Par Carteret

Barneville-Carteret vēsturiski ir bijusi populāra piejūras galamērķis Francijā. Barneville-Carteret ir klusa piejūras pilsēta, kas ir audzis gadu gaitā, lai kļūtu skaisti kūrorts ar vairākiem viesnīcu un restorānu, no kuriem izvēlēties.

Prāmji uz un no Carteret

Rezervējiet prāmi uz vai no Carteret vienkārši un droši ar AFerry.

Manche Iles Express izmanto fastcraft catermarans ar aviokompānijas stils sēdvietu un uz kuģa joslā.

Cateret ostas

Carteret ir populāra zvejas osta Ziemeļu rietumu Francijā. Tas savieno uz pilsētas Barneville kas ir neliels tirgus pilsēta, kas specializējas jūras veltes. Prāmji no Carteret ostas var rezervēt viegli cauri AFerry.

Carteret ostas iekārtām

bezmaksas autostāvvieta Carteret, bet transportlīdzekļi tiek atstāti uz savu risku.

Nokļūšana Carteret

ar auto: no Parīzes, Carteret ir 4 stundu brauciena attālumā, izmantojot autoceļu A13/E05, kas pazīstams arī kā Autoroute de Normandie. No Rennes, Carteret ir 2, un divarpus stundu brauciena attālumā, izmantojot autoceļu A84/E03, kas pazīstams kā Autoroute des Estuaires

Ar vilcienu. tuvākā dzelzceļa stacija Carteret ir Valognes dzelzceļa stacija.

Carteret Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Manche Iles Express

Gare Maritime, Rue du Port 50270, Barneville-Carteret, France