Caronte & Tourist

Caronte & Tourist
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Caronte & Tourist šķērsošanas uz Sicīliju no Itālijas un uz Itāliju no Sicīlijas. Caronte & Tourist darbojas jau vairāk nekā 40 gadus, un ir izveidojusi uzņēmumu, pamatojoties uz efektivitāti un ātrumu sniegtajiem pakalpojumiem. C & T ir spēcīga reputācija Dienviditālijā un Sicīlijā.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Caronte un tūrisma prāmjiem no Mesīnas Sicīlijā uz ostām Salerno un Villa San Giovanni in kontinentālajā Itālijā. Skatīt zemāk jaunāko Caronte & Tūrisma cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz jūsu maršrutā detalizētu Caronte & Tourist grafika ieskaitot ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Pasažieriem ar transportlīdzekļiem reģistrācija ne vēlāk kā 2 minūtes pirms izbraukšanas, bet pasažieriem kājāmgājējiem — ne vēlāk kā 1 stundu pirms izbraukšanas.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Messina - Salerno
9 h
Populārākais maršruts:

Caronte & Tourist Maršruti

  Uz kuģa ar Caronte & Tourist

  Caronte un tūrisma kuģiem, ir reputācija, kam tīras koplietošanas telpas un borta izmitināšanu. Saimniecība uz kuģa ietilpst bārs pārdod karstos un aukstos dzērienus, kā arī restorāns, kurā pasniedz uzkodas un autentiski itāļu ēdienus. WiFi ir pieejams visā kuģa.

  Mesīnas jūras šaurums ir skaista pāreja, un jūs saņemsiet iespaidīgu skatu laikā savu laiku kuģa ar Caronte & Tourist. Pārliecinieties, ka jūs pavadīt kādu laiku ārā uz klāja noķert ieskatu daudzveidīgajā jūras dzīvi vērojot skatu krastiem gan Itālijā un Sicīlijā.


  Vai jūs izmantojat Caronte & Tourist Messina Salerno prāmi maršruts, Caronte & Tourist Messina Villa San Giovanni prāmju satiksmi, vai jebkuru citu C & T prāmi, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.

  Video

  Caronte & Tourist YouTube Video