Capri uz Sorrento Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Capri uz Sorento prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kapri līdz Sorrento. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Capri uz Sorento maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Capri uz Sorrento prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Capri Sorrento ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Capri

Kapri ir mērķis-built pastaigām un pārgājieniem. Skaisti dabas takas, no kurām daudzas ir pie uzvarēts dziesmu, ir lielisks veids, kā iepazīt salas dabas skaistumu savā tempā. Veikt daudz ūdens un ērtus apavus, kā jūs varat viegli atrast sev tālu no ērtības.

Par Sorrento

Sorrento atrodas lieliskā vietā, lai iepazītu apkārtni, un būtu labs bāzi par piedzīvojumu brīvdienas. No Sorento jūs varat nozvejas prāmi uz Kapri, veikt īsu braucienu līdz galam, ja pussala, lai redzētu labāko no jomām neskartā lauku, apmeklējiet Amalfi Coast un veikt īsu disku vilcienu braukt uz vēstures un culturalal vietnēm Pompejas un Neapole. Lielākā daļa no šīm darbībām, ir tikai 1 stundas brauciena laiku too!