Capri uz Salerno Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Capri uz Salerno prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kapri līdz Salerno. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Capri uz Salerno maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kapri līdz Salerno prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Capri uz Salerno ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Capri

Kapri ir mērķis-built pastaigām un pārgājieniem. Skaisti dabas takas, no kurām daudzas ir pie uzvarēts dziesmu, ir lielisks veids, kā iepazīt salas dabas skaistumu savā tempā. Veikt daudz ūdens un ērtus apavus, kā jūs varat viegli atrast sev tālu no ērtības.

Par Salerno

Salerno ir pilsēta Itālijas reģionā Kampānijā, uz Amalfi piekrastē. Salerno labumu no siltā, Vidusjūras klimats un tas ir viens no saulainākajā pilsētā Itālijā.

Salerno tika dibināta kā romiešu kolonijas 194 Britu Kolumbijā un ir visā vēsturē, ko aizņem goti, bizantieši, Langobards un Normans. Šodien Salerno ir galvenais pilsētas Amalfi piekrastē, un ir dzīva ostas pilsēta ar daudz ko redzēt un darīt.

Salerno ir daudzas skaistas apskates vietas un atrakcijas, lai saglabātu apmeklētāju izklaidē. Pilsēta tiek ignorēti Castello di Arechi un tās skaisto Giardino della Minerva. Pilsētas vecpilsēta ir arī vērts apmeklēt; tā ir kļuvusi par vienu no vislabāk saglabātajām vēsturisko pilsētas centru, un ir pilns ar šaurām ieliņām un slēpto gaiteņiem.

Salerno ir pazīstama ar tās vēsturiskajām un grand baznīcām; Jūs varat atrast daudz brīnišķīgu piemēru smalkas arhitektūras un mākslas ietvaros baznīcu Salerno. Salerno katedrāle dominē pilsētu, un ir populārs tūrisma objekts. Atrodoties Salerno vecpilsētā, katedrāle ir zvanu tornis un tā ir atpūtas vieta Sv Mateja evaņģēlists. Vēl baznīca vērts apmeklēt ir Chiesa di San Giorgio, skaista baroka baznīcas daudzās slavenās gleznas un freskas. Lai redzētu turpmākos piemērus reliģiskās mākslas, apmeklējiet Museo Diocesano di Salerno, kas atrodas netālu no katedrāles.

Citas atrakcijas ietver pilsētas izsmalcinātus muzeju, no arheoloģijas muzejs ar savu slaveno galvu Apollo, līdz Museo Didattico della Scuola Medica Salernitana, kurā atrodas daudzi svarīgus dokumentus no Schola Medica Salernitana, pirmais universitātes medicīnas dibināts Salerno 9. gadsimtā.