Capri uz Positano Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Capri uz Positano prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kapri līdz Positano. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Capri uz Positano maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Capri uz Positano prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Capri Positano ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Capri

Kapri ir mērķis-built pastaigām un pārgājieniem. Skaisti dabas takas, no kurām daudzas ir pie uzvarēts dziesmu, ir lielisks veids, kā iepazīt salas dabas skaistumu savā tempā. Veikt daudz ūdens un ērtus apavus, kā jūs varat viegli atrast sev tālu no ērtības.

Par Positano

Atrodas uz malām nacionālā parka Mons Cūceņu ģints uz Amalfi piekrastē. Tas ir apdullināšanu ciems ar krāsainām ēkas, kas celtas augstu uz kalniem. Pilsētā ir šauras ielas, kas palīdz uzturēt pilsētu ēnains un vēsākas.

Jums būs iespēja izvēlēties, pludmales, lai dotos uz, tostarp Marina Grande pludmales, kas ir populārs ar bagātajiem un slavens, un piedāvā dažādas restorāniem un viesnīcām. Par klusāku pieredzi, dodies uz Fornillo, Positano ir citas pludmales.

Positano ir labi pie durvīm skaisto nacionālā parka Mons Cūceņu ģints. Tas ir pārgājienu paradīze, kas piedāvā visplašāko takas Apenīnu kalniem un skaistiem skatiem!