Capri Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

kapri bikses Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kapri ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Kapri Neapoles un Sorrento.

Capri Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kapri kuras ekspluatē pēc NLG. Kad jūs meklēt prāmi uz Kapri, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Capri prāmji ar NLG ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Capri būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Capri Prāmji
  • Capri Prāmji
  • Capri Prāmji

Par Capri

Mazā Itālijas salas Kapri atrodas 5 km attālumā no kontinenta ar Neapoles līcī, un ir svinēja skaista vieta un piekrastes kūrorts. Kapri ir mērķis-built pastaigām un pārgājieniem. Skaisti dabas takas, no kurām daudzas ir pie uzvarēts dziesmu, ir lielisks veids, kā iepazīt salas dabas skaistumu savā tempā. Veikt daudz ūdens un ērtus apavus, kā jūs varat viegli atrast sev tālu no ērtības.

Prāmji uz un no Kapri

Navlib darbojas ātri prāmju ap Vidusjūru, galvenokārt izmantojot hidro-darbina sprauslas, kas var sasniegt kreisēšanas ātrums 35 mezgli.

Capri ostas

Capri prāmju osta atrodas tikai 5 km no krasta Neapoles. Kapri ir populārs tūrisma galamērķis itāliešu un ārzemniekiem vidū, piedāvājot pārtraukumu no grūstīšanās un burzma no Itālijas kontinentālo daļu. Jūs varat nozvejas prāmi no Kapri uz Neapoli, kas ir pieejams, lai rezervētu ar AFerry.

Capri ostu iekārtām

Capri Ferry Port piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas attiecībā uz pasažieriem, ieskaitot veikali un bāri.

Darba Capri

Kapri ports ir viegli pieejama no visiem stūriem salu. Nokļūt ar kājām, tramvaju, taksometru vai autobusu. Jūs nevarat dot automašīnas uz salas tik taksometri ir dārgas - tikai apsvērt taksometru, ja jums ir daļa no liela grupa, un ir gatavi kaulēties.

kapri bikses Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

Marina Grande, I. DI CAPRI, Italy