Kapraja uz Livorno Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    2 h 45 min
    Saņemt cenu

Darba labāko cenu par jūsu Capraia uz Livorno prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Capraia līdz Livorno. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Kapraja uz Livorno maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Capraia Livorno prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Kapraja Livorno ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Capraia

Kapraja ir vulkāniskas izcelsmes, platība ir 19 km² un augstākais punkts uz salas ir 466 m virs jūras līmeņa. Kapraja ir aptuveni 8 km garš un apmēram 4 km plata. Tā ir krasta līnija, kas ir apmēram 30 km apkārtmērā. Sala ir daļa no Arcipelago Toscano Nacionālā parka un jūras patvērumu.

Kapraja ražo vīnu, un ir centrs anšovi zvejniecības nozarē. Aptuveni 40 km uz ziemeļiem ir salas GORGONA, kas ir arī slavena ar savu anšoviem.

Par Livorno

Livorno prāmju osta atrodas Toskānas reģiona ziemeļaustrumu rietumu daļā Itālijas uz austrumu krastā Ligūrijas jūras, aptuveni 50 jūdzes uz ziemeļaustrumiem no Korsikas. Jūs varat saņemt bieži atiet no Livorno uz Ziemeļāfriku, Korsiku un Sardīniju, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Livorno, ir viens no svarīgākajiem prāmju ostas Itālijā piedāvā atiet uz gan Korsiku un Sardīniju un ir arī viena no valsts galvenajām ostas pilsētām. Livorno ieskauj skaista jūra un dabu ar brīnišķīgu ainavu, ieskaitot bagātīgu parkiem.

Jūs varat noķert prāmi no Livorno prāmju ostas uz Bastia, Golfo Aranci, Barselonu, Porto Vecchio un Olbia un līdz Tanger Med (Maroka) ar prāmja operatoru Korsika-Sardīnija Ferries, Grimaldi Prāmji Prestige un Moby Lines un Kapraja ar Toremar.

Kravas Līderi Club ir deklarēta Livorno prāmju ostas kā lielākā ostas reģionā, jo to struktūru un iekārtu vietā, kas rūpējas, lai jebkāda veida kuģa un nodot jebkādu kategoriju preces.