Kapraja Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kapraja Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Capraia ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Capraia Livorno.

Kapraja Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Capraia darbojas Toremar. Kad jūs meklēt prāmi uz Capraia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kapraja prāmji ar Toremar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Capraia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kapraja Prāmji
  • Kapraja Prāmji
  • Kapraja Prāmji

Par Capraia

Kapraja ir ziemeļu-rietumu no septiņām salām Toskānas arhipelāga, piekrastē Itālijā. Kapraja ir vulkāniskas izcelsmes, platība ir 19 km² un augstākais punkts uz salas ir 466 m virs jūras līmeņa. Kapraja ir aptuveni 8 km garš un apmēram 4 km plata. Tā ir krasta līnija, kas ir apmēram 30 km apkārtmērā. Sala ir daļa no Arcipelago Toscano Nacionālā parka un jūras patvērumu.

Kapraja ražo vīnu, un ir centrs anšovi zvejniecības nozarē. Aptuveni 40 km uz ziemeļiem ir salas GORGONA, kas ir arī slavena ar savu anšoviem.

Prāmji uz un no Capraia

Toremar Prāmji tika izveidota 1976. Šodien, tas ir ļoti aizņemts operators. 2009. gadā tā veica gandrīz 2 miljoni pasažieru vilcienā savas flotes astoņām mūsdienīgu un ērtu kuģiem. Borta jūs atradīsiet gaisa kondicionēšanas un eskalatoru, un lielākā daļa prāmju arī sniegt bāri un iepirkšanās pasāža. Vecākiem, kas ceļo ar maziem bērniem rotaļu laukumi ir noderīgs papildinājums borta iekārtām.

Kapraja ostas

Kapraja ir trešā lielākā sala Toskānas arhipelāgs, kad Elbas un Giglio. Tas ir pašvaldība pieder provincē Livorno. Prāmji no Capraia var rezervēt ar AFerry izmantojot rezervācijas formu pa kreisi.

Kapraja ostu iekārtām

Kapraja Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana Capraia

Kapraja ir ļoti mazs padarot ostas viegli pieejama no visām salas daļām. Ostas ir arī labi ceļazīme.

Kapraja Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Toremar

Via Assunzione, 44 57032, Porto LI, Italy