Cape Jervis uz Kangaroo Island Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Cape Jervis uz Kangaroo Island prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cape Jervis uz Ķenguru sala. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cape Jervis uz Ķenguru salu maršrutā ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cape Jervis uz Ķenguru salu prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cape Jervis uz Ķenguru sala ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cape Jervis

Sealink Prāmji piedāvā ērtu prāmju pakalpojumu no ostas Cape Jervis uz Ķenguru sala South Australia. Par šo pakalpojumu, Cape Jervis termināls atrodas B23, Cape Jervis SA 5204. Jūs varat pasūtīt biļetes uz un no Cape Jervis ostas tepat AFerry.

Cape Jervis Terminal ir atvērts no 8 rītā līdz 07:00 katru dienu, tāpat kā tās kafejnīcā.

Pēc terminālim ir bezmaksas Wi-Fi interneta pieslēgums.

ir droša autostāvvieta.

ir aizliegts ienest dažas preces uz Ķenguru sala un piemērot nopietnas sankcijas.

Par Ķenguru sala

Ķenguru sala atrodas pie kontinentālajā South Australia, uz dienvidrietumiem no Adelaidas. Jūs varat veikt aferry uz Ķenguru salu no Cape Jervis, South Australia. Ķenguru sala ir mežonīgo un vairāk nekā viena trešdaļa no salas ir aizsargāta ar dabas rezervātiem. Home uz jūras lauvām, koalas, pelikāni, pingvīni un milzīgs dažādas citas putnu sugas, salas ķengurus un Wallabies tālu pārsniegs cilvēku populāciju aptuveni 4600. KI, kā vietējie sauc to, ir ļoti liela sala, un jūs varat pavadīt dienu vai divas pētot neticami ainavas un pārsteidzoša (patiesībā, Ievērojams) klinšu veidojumus, baudot kādu no lielā vietējo ēdienu un vīnu, kas Austrālijas trešā lielākā sala ir piedāvāt.