Cangas lai Cies salu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Kangasa uz Cies salām prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cangas līdz Cies salām. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Kangasa lai Cies salām maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cangas lai Cies Islands prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cangas lai Cies salas ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cangas

Cangas, kas pazīstams arī kā Cangas do Morrazo, ir pilsēta pašvaldība Galīcijā. Tas atrodas ielejā pie upes Sella un Güeña veidojas.

visvairāk ikonu iezīme Cangas ir romiešu tilts, kas šķērso Sella upi. Tilts ir piecas arkas ar Victoria Cross karājas no centra pār upi.

Par Cies salām

Cies salas tika atzīts par dabas rezervāts 1980. gadā, sakarā ar izcilu dabas vērtību zonas, un pasliktināšanās cilvēka darbība radīja.

Dabas rezervāts statuss prasa arī Cies salas ir labi saglabājies, un jebkurš pakaiši jāņem atpakaļ uz Spānijas cietzemi. Tas atstāj tīru, dabas teritoriju, lai izpētītu un fantastisku biotopu savvaļas dzīvniekiem.

Kā arī nevainojams ainavu, lai izpētītu, jūs atradīsiet arī skaistas baltas pludmales ar kristāldzidru ūdeni, kas ir Cies salās, padarot platība ideāli piemērots ģimenēm un pāriem vidū.