Prāmju ceļojumu un kempings padarīt par lētu brīvdienas ārzemēs

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Kempings ir forši atkal, un tas ir lētāk nekā uzturas dārgas viesnīcas - kas ģimenēm par budžetu ir lieliski jaunumi.

Cilvēki izmanto, lai saistīt kempings ar mitrām brīvdienās Lielbritānijā, bet arvien vairāk atpūtnieku redzam to kā budžeta draudzīgu iespēju, ceļojot uz ārvalstīm, kā arī

 meitene bauda ābolu uz kempings brīvdienas ar ģimeni

Ar AFerry, tas ir arī viegli. Prāmju krustojumi uz Eiropas galamērķiem, piemēram, Francija , Spain un Beļģija padarīt kempings kontinentā lieliska alternatīva tradicionālajam kompleksā ceļojuma.

Elastība

Viena no daudzajām priekšrocībām tūrisma ārvalstīs ir, ka tas dod jums un jūsu ģimenei lielāku brīvību izpētīt jūsu atpūtai.

Pēc biļešu par viesnīcu, jūs ierobežojot sevi ar vienu konkrētu pilsētu vai pilsētas uz uzturēšanās laiku. Bet, ja tu nometne, varat sakravāt automašīnu un vienkārši piķis savu telti kaut kur citur uz mirkli mainīt dekorācijas.

Varbūt jūs iedomātā lietojat Dover uz Calais prāmja kempings In Nord Pas de Calais reģions France , pirms pāriešanas uz iepazīt Parīzi, un tad virsraksts dienvidiem uz skaisto Cote d'Azur.

Vai varbūt kempings brīvdienu Spānija ir vairāk tavs ideja jautrības. Buru Santander vai Bilbao un baudīt skaistas ainavas ziemeļos no valsts, tad doties uz dienvidiem uz Madridi, un uz tautas Spānijas Costas.

Ja nometnes, jums var būt pilnīga kontrole pār savu brīvdienu, izvēloties, kad un kur jūs vēlaties doties, un cik ilgi vēlaties palikt. Un, salīdzinot ar viesnīcu cenas, jums būs jāmaksā minimālas cenas piķis savu telti.

Ja nometnes, var sakravāt automašīnu un vienkārši Pitch savu telti kaut kur citur uz mirkli mainīt dekorācijas

Brīvdienu par budžetu

grūtos ekonomikas apstākļos ir spiesti daudzas ģimenes savaldīt savus tēriņus. Bet lielākā daļa cilvēku nevēlas atdot savu ikgadējo atvaļinājumu, lai nāk klajā ar jauniem veidiem, kā baudīt sevi, ka nav atstāt tos cīnās finansiāli.

Tāpēc Kempings ir lieliska izvēle, jo īpaši, ja tā saistīta ar lēti un ērti prāmja braucienu uz Eiropu.

Gaisa pārvadājumu maksas var būt dārgi, jo īpaši, ja jūs faktors nodokļos un lieko bagāžas maksas. Tas nozīmē, ka, ņemot jūsu kempings komplektu ārzemēs ir dārga, ja jūs lidot. Ņemot prāmi, jūs varat mest visu savu aprīkojumu automašīnā bez papildu izmaksām. Fakts, ka lielākie prāmju uzņēmumi, piemēram, Īrijas Prāmji un Brittany Prāmji bieži vēlētos uzsvērt savā reklāmā

Pat bez telts, portatīvo plīti un citām āra essentials, kempings joprojām var būt rentabls brīvdienu risinājums. Dažas lielākās kempingi statiskas teltis, kas ir piemēroti visai ģimenei, un pat ir elektriskās gaismas un virtuves.

 young ģimenes baudot velosipēdu un kempings brīvdienas

Kempings tāpēc lieliska izvēle, it īpaši, ja kopā ar lētu un ērtu prāmja braucienu uz Eiropu.

Glamping

protams pavadot nakti teltīs ir ne visiem, un daži atpūtniekiem dod maz greznība uz to braucieniem uz ārzemēm.

Ja jūs esat viens no tiem, pieaugošo tendenci "glamping" varētu būt atbilde. Kāpēc ne iznomāt luksusa kotedža vai koka namiņu, par labi aprīkotu atpūtas parkā? Tas ir ideāls sajaukums tūrisma un glamming to stilīgā viesnīcā.

Dažiem parki, piemēram, populārās Eurocamp vietās, nodrošina bagātīgas bungalo un ērtus dzīvokļus komplektā ar visām parastajām mod cons tāpēc jums nav ir kompromisu par kvalitāti.

lai gan tas nav stingri kempings, tas var būt daudz vairāk pieejamu nekā viesnīcās un kūrortos, un var būt lielisks veids, lai izveidotu savienojumu ar dabu, bez kļūst pārāk tuvu tai.

Vēl viena iespēja ir autofurgonā. Uzturēšanās statiskā treilerī pie lielā kempinga, vai arī, ja jums ir savs mobilais mājās, tad to ar jums.

Vairums prāmju operatori ļauj veikt karavānu uz kuģa ar savu auto pie neliela papildu izmaksām. Ja jūs biļešu krustojumus ar AFerry, vienkārši norādīt, ka jums ir mobilais mājas Jūsu rezervācijas formu, un sniegt informāciju par tās lieluma.

Lietas, kas jāatceras

Vai jūs lietojat karavāna ārzemēs, vai arī vienkārši iepakošanas jūsu kempings komplektu jūsu auto, jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jums ir atbilstoša apdrošināšana jūsu transportlīdzeklim.

jums būs nepieciešama arī, lai uzzinātu vairāk par braukšanu uz ārzemēm, un noteikumi jums jāievēro, lai ceļotu droši no kempinga līdz kempinga, kā arī jebkuru dokumentu jums ir nepieciešams, lai veiktu ar jums.

Making kempingā rezervācijām, pirms jūs ceļojat varētu būt laba ideja, bet, ja jūs vēlaties, lai būtu pilnīga elastību un brīvību izpētīt savā tempā, tad visaptverošs plāns un vietējo ceļojumu gidi būs ļoti noderīga.

Nokļūšana

AFerry.lv piedāvā braucienus uz vairākām valstīm, no Apvienotās Karalistes, tostarp Francijā, Spānijā, Īrijā, Beļģijā un Holandē. No turienes, jūs varat ceļot sākot ar prāmjiem uz Itāliju, Korsiku, Sardīniju un pat Maroku.

Rezervācijas lēti prāmjus ar mums ir vienkārši un mēs piedāvājam dažas lielas darījumus, lai palīdzētu jums samazināt savu brīvdienu izmaksas, cik vien iespējams.

Mēs piedāvājam krustojumus ar visiem galvenajiem prāmju operatoru, no P&O Ferries un Īrijas Prāmji Stena Line un Condor Ferries . Jūs varat arī pasūtīt lēti Eurotunnel biļetes, izmantojot mūsu mājas lapā, ja jūs vēlaties veikt vilcienu uz kontinentu.

Neaizmirstiet, ka jūs varat pasūtīt visas lielākās kempingi AHoliday .