Campbeltown Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Campbeltown ir neliela viskija ražošanas reģiona dienvidos ragu pussalā. Prāmji no Campbeltown bura Ardrossan kontinentālajā Skotijā un Brodika par Isle of Arran. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Campbeltown un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • Campbeltown Prāmji
  • Campbeltown Prāmji
  • Campbeltown Prāmji

Campbeltown prāmju ostas iekārtām

Neliels autostāvvieta ostā var uzņemt līdz 6 automašīnām. Ir neliela termināla ēka, kas nodrošina tēju un kafiju, tirdzniecības un bankomāti un tualetes telpas. Pilsētas centrs atrodas tikai 300 metru attālumā ar visām ērtībām, jums ir nepieciešams.


Nokļūšana Campbeltown

Ar auto
A83 iet uz leju Kintyre pussalas un noved pie Campbeltown pilsētas centra. Kad Campbeltown, osta ir skaidri iezīmētas.

Ar autobusu
Tuvākā autobusu pietura atrodas 300 metru attālumā no pilsētas centra, un tiek pasniegtas uz katru Campbeltown/Glasgow pakalpojumu.


Par Campbeltown

Campbeltown atrodas dienvidos ragu pussalā, un tā ir viena no piecām jomām Skotijā klasificēti kā atsevišķs iesala viskijs ražošanas reģionā. Reģionam ir bagāta vēsture, kas ir lepni redzamo muzeja un kultūras mantojuma centrā.

Campbeltown Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Campbeltown Ferry Terminal, Argyll , PA28, Scotland